Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok változni! De hogy?

Meg akarok változni! De hogy?

Figyelt kérdés
165cm vagyok vállig érő szőke hajjal. és nagyon unom már magam... meg akarok változni külsőleg és belsőleg. nincs önbizalmam se stílusom. adnátok tippeket? köszi a NORMÁLIS válaszokat! :)

2013. szept. 8. 16:01
 1/1 csingilingg84 ***** válasza:
Én is idén változtattam magamon, és azt hiszem megtaláltam azt, ami én vagyok. Én azzal kezdtem, hogy elkezdtem gondolkozni, hogy mik azok a dolgok, amik tetszenek/vidám leszek tőlük. Az én esetemben ezek az abroncsos ruhák voltak, a fodrok, csipkék és masnik. Pasztell színek és az egyberuhák. Ezekkel a kulcsszavakkal kezdtem el keresgélni, és végül a "romantikus" stílusnál kötöttem ki. Ezek után már egyszerű az egész, mert csak a stílusban kell keresgélned. Remélem valamelyest hasznos dolgokat írtam neked, sok sikert! :)
2013. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!