Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa ez. Szerintetek?

Nagyon furcsa ez. Szerintetek?

Figyelt kérdés

7éve vettünk egy házat egy idős bácsitól, aki rá egy évre meghalt..Egy éve éjszaka felébredtem arra hogy nagyon kell pisilnem. Igy hát elmentem wc-re, és ahogy mentem kinéztem a konyhába és láttam hogy egy idős bacsi ül egy széken, de az arcát nem lattam..Gondoltam hogy az az ember volt akitől vettük a házat és meghalt de nem emlékeztem a bácsi arcára mert kicsi voltam akkor még..Most nem rég a nyáriszünetben felébredtem reggel és kimentem a szekrényünkhöz amiben volt a varrósdoboz mert kicsit unatkoztam és gondoltam megvarrom a zoknim. Amikor leguggoltam hogy kivegyem a dobozt, akkor mintha egy férfi azt mondta volna: "soha ne fordíts hátat nekem!!" Most csütörtökön lefeküdtem fél10-kor mert nagyon fáradt voltam és 2:10kor felébredtem mert beleszúrt a hasamba valami. Persze azért, mert beszorult a levegő a bordám alatt. Gondoltam egy kicsit telefonozok de a szobám sarkából hallottam ilyen susogó sistergó mintha folyna be a víz a szobámba --hangot,persze nem folyt be semmise..miba rosseb ez ? 🚨🚨

14L



2015. febr. 7. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
viszlát a pokolban
2015. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csak behalucinálod
2015. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném:(
2015. febr. 10. 17:59
 4/6 anonim válasza:
túl sok horrort nézel vagy ha nem akkor lehet hogy elmegyógyintézetbe fogsz kikötni
2015. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, szia..! :*
2015. febr. 10. 20:01
 6/6 anonim válasza:

Én segítek!^^

Nem nagyon tudok, dee...Lehet hogy képzelődtél, de ha nem, akkor:szerintem csinálj egy gyertyagyújtást, és imádkozz, majd kérd meg a bácsit, menjen el.Vagy:szellem irtás, vagy űzés, tudod, a papos.


Tudom, ez így kevés, meg minden, de nem vagyok jártas paranormális ügyekben.Egyszer történt velem, az se volt durva.Keresztény vagy?

2015. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!