Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit engedjek meg?

Mennyit engedjek meg?

Figyelt kérdés
Készülünk az érettségire. Nem vagyok valami jó tanuló az egyik házidolgozatomat osztálytársam írta meg. Azt kérte cserébe hogy vetkőzzek le előtte és szeretne tapizni. Nem tudom hogy mennyit engedjek neki. Mondjuk ujjazást vagy ilyesmit szerintem nem fogok
2015. febr. 10. 16:01
 1/8 2xSü ***** válasza:
7%
Azt ugye vágod, hogy de facto prostituáltat csináltál magadból? (Ellenszolgáltatásért cserébe szexuális célzatú és tartalmú szolgáltatást nyújtasz.) Oké, az is egy szakma, de minek ahhoz egy jó házi dolgozat?
2015. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék megbukni mert nagyon ostoba vagyok matematikából. Meg nem sz**xelünk
2015. febr. 10. 16:54
 3/8 2xSü ***** válasza:
7%

> Nem szeretnék megbukni


Akkor tanulj, kérj segítséget a tanártól, a – normális – osztálytársaidtól, keress egy korrepetáló tanárt, aki ha nem is ingyen, pénzért, de legalább nem szexuális szolgáltatásokért cserébe segít.


> Meg nem sz**xelünk


Akkor milyen célt szolgál a fenti dolog? Innen már csak relativizálgatni lehet, hogy hát levetkőztem valakinek, de nem nyúlt hozzám. Hozzám nyúlt, de nem akárhova, stb…


Normális lány első reakciója a fenti feltétel elhangzásakor két orbitális pofonnak kellene lennie legalább, ha nem feljelentés szexuális zaklatásért. (Az megint más, ha amúgy a fiú tetszik neked, járnál vele, de akkor sem ilyen feltételek keretében kellene történnie a dolgoknak.)

2015. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jártam a sráccal ő volt az első partnerem
2015. febr. 10. 18:47
 5/8 2xSü ***** válasza:
5%
Ezesetben elég egy pofon is.
2015. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na lezsíroztam. Adtam neki egy ezrest így a vetkőzést letudtuk
2015. febr. 10. 21:54
 7/8 2xSü ***** válasza:
3%
Helyes. :)
2015. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg akart ujjazni meg a fenekembe nyúlni.
2015. febr. 10. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!