Engedjek szerintetek?

Figyelt kérdés
a barátommal 1 hónapja vagyunk együtt ő 17 én 16 és elvárja tőlem hogy meg engedjem neki hogy a mellemet fogdozza meg miegymást de nem tudom hogy engedjek e neki vagy ne.
2013. ápr. 9. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ez csak rajtad múlik ahogyan te érzed ha fel vagy rá készülve ki bánja de ha ilyen kérdést raksz fel biztos nem én a helyedben nem engedném meg neki mert ezek szerint másra nem kellesz neki :)
2013. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahogy te érzed
2013. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dani900 ***** válasza:

Csak azért, hogy magadhoz láncold, akkor nincs értelme, mert úgysem tudod, ha nem szeret.

De ha te is akarod, vágyból, kíváncsiságból, akkor engedd.

Bár, hogy elvárja, ebből feltételezhető, hogy eszköz vagy számára, és addig "jógyerek", amíg be nem adod a derekad.

És egy eszközt nem szoktak szeretni, csak használni, amíg meg nem unják, és ha már nem elég izgalmasak, akkor lecserélik egy másik használati tárgyra.

2013. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig többet akar majd.

Először a melled, aztán a .....

2013. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából amikor azt mondom neki hogy nem akkor azzal jön hogy mi a bajom én erre persze semit nem mondok mit mondjak ha kérdezi?
2013. ápr. 10. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van értékrendem. Ez nem vér bele hogy fogdossál. Cicit akarsz látni, akkor menj el a ciciárba, akkor viszont felejts el.

Vagy elfogadsz engem, az értékrendemmel együtt, vagy elmehetsz, mert akkor nem vagyunk egymáshoz valók.



Egyébként nagyon jól leszed, hogy nem engedsz magadból egy ribit csinálni.

Sok könnyű vérű nőcske van, aki mindenre kapható. Lehet hogy ilyenekkel volt dolga, és csak egy kihívást lát benned. Ezért beszél rá. Így érthető, hogy nem érti mi bajod is van.

Elgondolkodnék a helyedbe, hogy az értékrendetek ennyire nem egyezik akkor tényleg egymásnak valók vagytok-e.

2013. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen teljesen igazad van és nem fogok ribanc lenni akit ugy fogdoshat kedvére
2013. ápr. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!