Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti vissza adnátok neki a pénzt?

Ti vissza adnátok neki a pénzt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek,el adtam a haj göndörítőmet!viszonylag eléggé,olcsón.De amikor el,adtam mondtam neki hogy nem száz,százalék hogy jó a göndörítő.Mert,meg van törve a drót,de azt még,meglehet csinálni.Másnap,azzal jött hogy ő,kidobta a göndörítőt mert rossz volt.De a pénzt követeli amit annak idelyén adott érte.Haragszok,rá hogy mi jogon dobta ki még,ha nem is volt,jó.Meg nem volt annak akkora baja.
2015. febr. 15. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.


Ő valamit kapott a pénzéért, a pénzt legfeljebb akkor adnám vissza, ha visszakapom azt a valamit - ugyanolyan állapotban, mint ahogy eladtam.


Kérd meg, hogy adja el neked a telefonját - amit te eldobsz, ő pedig adja vissza a pénzt.

2015. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Mielőtt eladtam volna, előtte megcsináltam volna, hogy működjön (gondolom úgy vette meg, hogy tudta, hogy mi a hiba, de így akkor sem adtam volna el).

2. Miután kidobta, mi jogon kéri vissza a pénzt? Ha visszahozná, akkor azt mondnám, hogy oké, visszakapom a göndörítőt cserébe visszaadom a pénzt. De így nem adnám neki vissza, mi a bizonyíték arra, hogy tényleg kidobta?

2015. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vazze, mondd neki, hogy te meg a pénzt dobtad ki! :D
2015. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!