Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszaszokás adni a másiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszokás adni a másiknak a cuccait, ha szakítunk? Ti vissza adnátok?

Figyelt kérdés

Szóval másoknál hogy megy ez?

Mert mondjuk Nővérem megtartotta a barátja pulcsiját, meg pólóját, mikor kölcsön adta, mert abba ment haza a barátjától.

Vagy a párnáját, meg ilyesmit.

Van aki meg úgy gonoldja, hogy vissza adja, ha nem kell neki, akkor kidobja. Mert rá emlékezteti az a tárgy...


Ti hogy vagytok ezzel? Vissza adjátok az Ő cuccait amit NEM AJÁNDÉKBA ADOTT nektek, csak ti használtátok, vagy nálatok maradt? Vagy mit csináltok a cucokkal?



2013. márc. 24. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ajándékba kapott cuccokat nem, de ami az övé, azt vissza adnám.
2013. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hat en mindent vissza adtam neki, de o tartott meg a dolgaim kozul nehanyat. Mi csunyan valtunk el es nem voltam kivancsi tole semmire.
2013. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Illene.
2013. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én mindent visszaadok, a továbbiakban nem tartok igényt rá!
2013. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy kivételével visszaadtam.

Egynek azért nem,mert nagyon átvert és csúnya dolgok derültek ki róla,ezért az övéit a kukába dobtam ki.

2013. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, eddig 2 kapcsolatomnak lett vége, de mind a 2-nél lesz@rtam a cuccomat ami ott maradt, ilyen miatt semmi kedvem nem volt soha találkozni. Akkor ez már teljesen mindegy.


Kivétel ha aranyról vagy pénről van szó.

2013. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 2122 ***** válasza:
100%

multkor olvastam egy hasonló kérdést. ott a csaj a pasija laptopját tartotta meg. persze az olvasók biztatták h tartsa meg. családi kapcsolatok között volt.

mondjuk én mindent visszaadnék aminek kicsit is van értéke. max azt nem amire nem tart igényt.

emlékszem még suliban volt ilyen ajándékozás fság. megkérdeztem a többiektől most ti mi a fszhoz kezdtek ezzel az ajándékos szatyorral. lányok aztmondták jó lesz az még jövőre. letéped róla a címkét azt jóvan. erre én h ez nekem nem jutott eszembe. mindent visszakérnék. "jó lesz az még jövőre" majd vki másnak odaadom.

2013. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Amikor mi a párommal különváltunk 7 év után, eljegyzés után a személyes dolgait vette csak vissza, kaptam tőle egy autót azt is elvittem hozzá, leparkoltam a lakása előtt, másnap reggel már újra az én kapumban állt! :)
2013. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én eddig minden kapcsolatom végén visszaadtam a cuccokat, ezzel szeretem lezárni a dolgokat. Nekem az a pont az i-n, ha összeszedhetem a vackait és a kezébe adhatom, ez valahogy hirtelen olyan valóságossá teszi az egészet. Átáll az agyam, hogy tényleg vége. Ergo én magam miatt szeretem ezt a lépést megtenni.


A legutóbbi párkapcsolatom 2 éves volt, annak a végén a párom közölte, hogy nem hajlandó velem annyi időre sem találkozni, amíg visszaadjuk egymás cuccait, így nála ez elmaradt. Nekem kb egy törölközőm és szobapapucsom volt nála, amit utólag megtudtam, hogy az anyja már 1 hónappal azelőtt kidobott, hogy ténylegesen szakítottunk volna.... Ő sokkal rosszabbul járt, mert nálam neki értékesebb cuccai is voltak, amit így nem kapott vissza. Ő mondott nemet, én nem fogok ezen veszekedni, nyugodt a lelkem, hogy megtartottam. :)

2013. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a cucc visszaadás annak a félnek,aki nem akar szakítani,nem esik túl jól.
2013. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!