Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy randin FÉLEK bizonyos dolgokat csinálni pl: meg csokolni meg ehez hasonlok? Hogyha tudom hogy a csaj is kicsit vissza fogott meg énis. Adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
legyel egy kicsit batrabb;)
2014. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első randin nem is muszáj egyből csókolózni. Sőt egy félénkebb lányt ez egyből el is riaszthat, hogy te már meg akarod csókolni. Elsőnél csak karold át vagy fogd meg a kezét, ha ültök és simogasd meg+adj a kéz fejére puszit :) Ennyitől még nem ijednek meg a félénk lányok sem.

Meg kell érezned a pillanatot amikor a csók mehet. Ezt neked kell érezni, látni. Hogy az eddigi találkozók alkalmával mennyire melegedtetek össze és a helyzet adja majd magát.

Mindenesetre, ha a lány kezdeményezi a csókot el ne b-szd. Nem kell rá görcsölni, izgulni. Anno én is paráztam, de a lány mondta, hogy simán jó voltam :) Pedig akkor 1 kezemen meg tudtam számolni (bőven:D),hogy hányszor csináltam.

2014. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi a jó tanácsot :) meg fogadom !! Bár a bátorsg on még dolgoznom kell :)
2014. febr. 6. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? hány lánnyal randiztál összesen eddig?
2014. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és eddig ez az első randim mert ugy gondoltam várok és tanulok másnak a hibájábol egy párkapcsolatban hogy ne kövessem el ugyan azt..
2014. febr. 6. 23:43
 6/11 |Orfeusz| ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam, mondjuk én még csak készülök elhívni. Szerencsére most valahogy sokkal nyugodtabb vagyok mint a legutóbbi randin (az elsőn, másik lánnyal, sajnos nem jött össze). Semmiképp se görcsölj rá, hogy neked most el kell érned itt valamit. Csak érezd jól magad és jönnek maguktól a dolgok.

16F

2014. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogadd meg amit írtam. Abból nem hiszem, hogy baj lesz. Én is paráztam 16-17 évesen azért amikor az első randim volt. Aztán már megszokott lett a dolog és könnyebben ment. Biztos így lesz veletek is. S, ha mégsem jön össze ne aggódjatok, nem Ti lesztek az elsők akinek nem sikerült egyből.


2 és 4-es voltam.


21F

2014. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj .. A barátommal először én is féltem,vagy inkább mondjam ugy ... félénk voltam . De már meg van az az idő amikor bízok benne és már nem vagyok félénk.

Hidd el .. Az idő .. Az segít és a bizalom is :D Legyen meg köztetek a kellő bizalom és "ismeret" is . És onnan menni fog mint a karikacsapás. Tapasztalatból mondom :)

2014. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, és hogy alakulnak a dolgok, kérdező?
2014. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig minden jól megy az ismerkedés meg stb :) De köszi a jó tanácsokat :)
2014. febr. 12. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!