Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyám munka társa...

Mit tegyek anyám munka társa beszólt rólam anyámnak?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok. Sajnos állandó munka helyem nincs gyerekre szoktam vigyázni már amikor van munka.Nem rég volt nállunk itt anyám munka társa és aztán azt mondta vissza anyunak hogy elnézte hogy jól élek ő is szeretne itthon igy élni mint én.Pedig fogalma se nincs a helyzetemről hogy anyuval egy szobába élünk ,szüleim külön mentek meg hogy az utóbbi időbe miken mentem keresztül. csak elitél hogy nincs munkám. Pedig nyáron is elmentem amikor akadt meló de most egyszerűen olyan nehéz hogy nem tudok találni.És anyával ezzel piszkált hogy az emberek ltáják hogy nem dolgozik pedig ez nem igaz ha lenne mit elmennék.
2015. febr. 17. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!