Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem írni kidolgozva...

Tudnátok nekem írni kidolgozva angol nyelvből két tételt, ill. képleírást? GENERATIONS GAP ÉS HA KISGYEREK KEZÉBE MOBIL VAGY TABLET VAN!

Figyelt kérdés
Nem teljesen tétel, hanem ha képleírásnál előfordul egy ilyen téma, akkor írjon már le valaki egy olyan szöveget nekem amit 2-3 percen keresztül tudok mondani, ha meglátok egy ilyen képet vagy ilyen témáról kell beszélnem. Az egyik téma a GENERÁCIÓK EGYÜTTÉLÉSE/GENERATIONS GAP, a másik pedig amikor KISGYEREK KEZÉBE MOBIL VAGY TABLET VAN. Összefüggő, jó szöveget sehol sem találok, ezért kérem, aki angolul tud erről beszélni, az angolul írja már le nekem legyen szíves! Köszönöm!
2015. febr. 17. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!