Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ruhát kell felvenni...

Milyen ruhát kell felvenni egy szóbeli vizsgára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő héten szóbeli vizsgára megyek és nem tudom hogy mit kell felvenni ilyenkor. Néhányan azt mondták hogy nem kell ünneplő, elég valami olyan elegáns felső ami tükrözi a személyiségem, és alkalomnak megfelelő. De mégis bizonytalan vagyok... Szeretném hogy felvegyenek, márpedig a szóbelin eléggé megnézik az embert.. Segítsetek, mibe menjek! (lány vagyok) Előre is köszönöm!

2015. febr. 20. 15:07
 1/4 anonim válasza:
Nem kötelező kiöltözni, de aki ad valamennyire magára az megteszi. Az ünneplővel nem tudsz mellé fogni ebben a helyzetben.
2015. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A ruhádat illetően szerintem nyugodtan mehetsz fekete-fehérben. Ha már behívtak add meg a módját. ;)

Ha szoknyában mész ne legyen túl mini, mert mint írtad ,megnézik az embert. A cipődnek se legyen 9cm magas sarka :) És ne sminkeld ki magad. Max egy kis korrektor halvány szempillaspirál. A hajaddal mindegy mit csinálsz csak ne lógjon a szemedbe. Csak csinosan és természetesen ;)

2015. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes válaszadónak! :)
2015. febr. 22. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!