Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit kell szóbeli vizsgára...

Mit kell szóbeli vizsgára felvenni? Elegáns ruha? És a laborra is abba kell menni, vagy ott már elég a hétköznapi ruha?

Figyelt kérdés
Egy napon lesz csak 3 óra különbséggel, reggel a szóbeli vizsga, délben a labor. szóval mivel nagyon nem vagyok egy kiöltözős fajta, utána szeretnék megszabadulni tőle, csak nem akarom, hogy furán nézzenek rám, h nem tiszteletem meg őket.
2013. szept. 5. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell oltony [amennyiben fiu vagy], de normalisan oltozz fel. Szovetnadrag, ing, borcipo, bar majd mindjart jon valaki es benyogi a melegitott... :)
2013. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak akik elég színesen(papucs/trikó) szoktak megjelenni, de én még utcára se mennék ki úgy.

Szerintem egyszínű ing, valami sötét színű nadrág és fekete bőrcipő megteszi.

2013. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nő vagyok :-)

Akkor a kosztüm jó megoldás lesz, csak inget ne kellene felvenni, azt nagyon utálom.

Átöltözhetek a laborra farmerbe pulcsiba? Mert főként ez érdekelne

2013. szept. 5. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

elso vagyok

atoltozhetsz persze. a normalis ruha csak azert kell, mert fontos a jo benyomas. nokent nem kell kosztum azert, csak valami normalisabb ruha, ahogy pl egy irodaban dolgoznal. csak ne legyem hivalkodo, mert altalaban idosebb nok a vizsgaztatok es feltekenyek lehetnek ;)

bar nekem elonyos volt, mert az idosebb nok buknak ram :D

2013. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ahol egyben van írásbeli + magnóhallgatás, ha szeretnél átöltözhetsz de furán fognak rád nézni:)


Ha külön van a magnóhallgatás szerintem teljesen mindegy hogy arra a negyed órára miben mész.

2013. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszokat, nekem már csak a szóbeli lesz, és labor, az írásbelim már rég megvan, szerencsére.

Akkor abba megyek, amibe dolgozni szoktam, az is ilyen jellegű.

2013. szept. 5. 20:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek

:-D

2013. szept. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!