Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért félek az óriáskeréktől?...

Mért félek az óriáskeréktől? Két rossz álmom is volt tőle Tériszonyos lennnék? De biztosan nem vagyok az mert a magasba jól érzem magam de az óriás keréktől félek mitől van? Esetleg ne üljek fel?

Figyelt kérdés
Videólinkeket küldjetek
2008. aug. 23. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen videólinkeket, ezt nem értem.


Amúgy, ha nem szereted az óriáskereket, kerüld el. Nem kötelező felmenni.


Ha konkrétan a budapesti Vidámparkban lévő óriáskerék zavar, azt teljesen megértem, mert az egy rozoga tákolmány, teljesen instabil, főleg, ha fúj is a szél.


Elvileg ezeket kötelező felülvizsgáltatni időről időre, úgyhogy biztos nem életveszélyes, de akkor is már egy öreg sz*r. Kerüld el, és ne gondolkodj ezen sokat.

2008. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mégis tériszonyod van.

Velem is volt hasonló helyzet.Én is tériszonyos vagyok nem birom a magaslatokat.Amikor először kezdtem el lovagolni egy kicsit megijedtem mert a lovarda legmagasabb lovára kellett felülnöm.De amikor felültem rá nem is volt olyan rossz.Elmúlt az iszonyatérzetem a magas lovaktól és jól érzem magam.

Szerintem ülj fel rá ha felülsz rá lehet hoogy tetszeni fog és nem is lesz olyan szörnyű ahogy te gondolod.

2008. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom tudom de nem vagyok tériszonyíos mert elég magas dolgokon s álltam/ültem. a Videólinket ugyértem hogy a óriáskerékről küldenétek.
2008. aug. 24. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!