Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le ezt a remegést?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de leegyszerűsítem.

Naggyon durva dolog történt velem kedden. Találkoztam egy csajjal, aki messze lakik, de már régóta chatelek vele, elég belsőséges témákról is (például szexualitás), és azt terveztem, hogy mikor találkozunk, valamikor közben megcsókolom, ha olyan helyzet adódik, vagy én teremtek ilyen helyzetet.

És hihetetlen.. ilyen még soha nem volt velem.. Ott ültünk egy padon a csajjal, beszélgettünk, közben ez járt a fejemben... és elkezdtem remegni.. elkezdett szabályosan remegni a lábam.. Pedig egyáltalán nem izgultam annyira, sőt egészen elengedtem magam, de nem bírtam neki mit csinálni, nem tudtam ellene tenni.. mintha a hideg rázott volna időnként, úgy megremegett. Még szerencse, hogy hűvösebb idő volt, így tudtam mire fogni (mert feltűnt neki is).

Tudom, hogy ez valami tudatalatti szorongás eredménye lehet, de mit tehetnék ellene?



2014. jún. 26. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy valami témával feloldod a hangulatot.
2014. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kinyalsz, elárulom, hogy mit csinálsz rosszul.
2014. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Nem a hangulattal volt a gond, szinte végig nevetett, én is jól éreztem magam. Egyszer még azt is mondta, hogy kemény a pad, én meg mondtam, hogy dőljön nekem, és nekem dőlt, én meg átkaroltam.


Második. te meg szottyadj meg.

2014. jún. 26. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
túlságosan sokat fantáziáltál már róla, meg gondolom eléggé be is jön a csaj külsőre... van ilyen. velem is volt már, de én se tudom miért van xD
2014. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Előző: pontosan ez a helyzet. De nagyon rossz, meg kéne oldani :/
2014. jún. 26. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el sz@rás közben és egyből elszáll az izgalmad, meg a görcseid. :D
2014. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én felajánlottam, hogy segítek, de elutasítottad. Ezek alapján nem tudsz tenni semmit.
2014. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izgultál és feszült voltál, de ez gondolom ilyen vegetativ idegrendszeri tünet. Menj el egy maszek pszichológushoz meséld el ezt neki, és valószinű vagy terápiás beszélgetéssel oldja a szorongásodat, vagy valami enyhe szorongásoldot javasol. Ez elég enyhe dolog, de érdemes kezeltetni, mert ha elhatalmasodik rajtad rosszabb érzéseid is lehetnek, (felugorhat a vérnyomásod, szédülés stb.)
2014. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!