Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed általánosan...

Mi a véleményed általánosan az emberekről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 19:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Utálok mindenkit, nem vagyok álszent, magamat is.
2010. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Sztem is álaszentekazelején lévő válaszok mindenki utálja azembereket hát ti is azok vagytok ésnemvagytok különbek éshibátlanokse. Szerintem ma már csak a pénz számít ha szegény vagy akkor az hgazdagabb légy és ha meg gazdagakk még gazdagabb és mindenki irigy alátesz másoknak... és hazugság minden.
2010. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
az előzőnek tanulj meg írni, amúgy tudom, hogy én is ember vagyok de még így is azt mondom, hogy semmirevaló faj az emberiség mivel ha már semmi jó képessége nincs csak az esze akkor miért pusztítsuk el a bolygót amin megélünk? Mondjuk ez nem azért van mert eldobom a szemetemet, hanem az Usa miatt mert Európa sehol nincs a környezetszennyezéshez mint a híres Amerika.
2010. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

pusztítjuk a Földet ,ezt h érted mert végül is a globális felmelegedésre gondolsz azt max lassítani tudjuk mivel az periódus szerint történik..


vissza térve a kérdésre..

általánosan az emberek egymás ellen vannak ,mindenki rossz véleménnyel van a másikról.Mert sajnos több olyan emberrel találkozunk akik inkább rosszindulatú nyomot hagynak bennünk. Sok primitív,önző,külsőről ítélő ember létezek. Én sem tartom magam kivételnek ,de sok embertől különbözök (:

2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

olyanok vagytok xD de most komolyan -.-

vannak jó emberek is nem csak rosszak ,én az olyan embereket

utálom akik olyanok mint pl egy kettő válaszoló .

most mér utál mindenkit,attól hogy egésznap bent ül és

számítógézik attól nem is fog megismerni olyan embereket

aki nem "rossz" -.-

ezért vannak szánalmas emberek !!!!!

2010. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nincsen valakinek szebb képe az emberiségről?
2010. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Isten vagy nem létezik, vagy iszonyatosan kegyetlen beteg állat, ha ilyen ösztönökkel felruházott lényeket tudott összehozni. Az ember az egyetlen lény aki képes egy fokkal jobbat kitalálni a tiszta gonoszságnál.

Elég csak belegondolni, hogy egy adott szituációban mennyi érzés, gondolat fut át rajtunk pusztán irigységből, vagy szimplán ellenszenvből, persze kontrolláljuk magunkat, de érdemes belegondolni, hogy ha nem lenne olyan fejlett az agyunk azonnal egymásnak esnénk gyilkolnánk egymást ösztönösen, a kezünkkel képesek lennénk szétkaparni egy másik embert míg végül mind meghalnánk.


Én szeretem kiélvezni, hogy van agyunk, ti nem? :)

2010. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
De, van: gödörbe velünk!
2010. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ti nagyon hülyék vagytok:D

Én szeretem az embereket:D

2010. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Sztem sajnos a legtöbb ember rosszindulatú, roh@dék. A legsz.rabb faj.
2010. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!