Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy PIROS hajú nőről szeretnék...

Egy PIROS hajú nőről szeretnék érdeklődni. Hogy létezik-e ilyen démon esetleg szellem? Minnél hamarabb szeretnék választ kapni rá. Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Álmomban bele szállt az anyukámba egy vállig érő kicsit göndör vállig érő élénk piros hajú ha jól emlékszem fiatalabb nő. Foglalkozunk ezzel de bárhogy keresem nem találom de viszont biztosra tudom h láttam és van ilyen.Csak normális válaszokat várok nekem elég fontos ez. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 4. 14:40
 1/2 anonim válasza:
Nagyon sok féle démon létezik...Ha megszállta az anyukád akkor lehet hogy valami megszállo démon vagy szellem keress rå akkor talán meglesz...
2015. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon szèpen köszönöm a vàlaszod!!:)

ugy nem talàltam de napokat kerestem de vègūl megoldodott :)

2015. márc. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!