Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon görbe a hátam, hiába...

Nagyon görbe a hátam, hiába jártam/csináltam a gyógytornát semmit sem segített, próbálom kihúzni magam, de mindig megfeledkezem róla, mit csináljak? Esetleg a gerinc fűző javítana?

Figyelt kérdés
Undorodóm magamtól, a hátamtól, a tartásomtól, fürdőruhát is gyűlölők felvenni mert látszik a hátam. 15/L

2015. márc. 4. 21:01
 1/6 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám
2015. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez ha nem veszem eszre nem is huzom ki magam. 17/L
2015. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Keressetek másik gyógytornászt! A fűző nem jó megoldás, mert az kívülről tart, így az izomzat alatta elsorvad. Fiatal lányoknál ez gyakori probléma, de kezelhető!!!
2015. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Progirl1412 válasza:
Járj egyenes háttal ülj egyenesen az iskolában és ha ez nem megy huzd be a hasadig az asztalt és dölj hátra!
2015. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, csináld tovább a tornát.

Ha meg fűzőt szeretnél, akkor csak óvatosan. Nekem az elején sokat segített. 10+ fokot javúlt fél év alatt és utána még hordtam 1 évig. Majd 1 évig nem volt, abból fél évet nem is tornáztam. Mire megnézték megint, kiderült, hogy az a ferdületem nem romlott, de lett még egy. Szóval most már kétszeres gerincferdülésem van és az egyetlen esély a gyógytorna.

Ígytehát, ha belevágsz az egészbe, akkor csináld végig, vagykülönben csak rosszabb lesz.

Sok sikert!

19L

2015. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vedd meg a fegyencedzés könyvet és csináld, het 3x45 perc 4 hónapig csináld folyamatosan.

A gyógytornától volt már izomlázad? Erősítsd a has, váll, hát izmodat.

2015. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!