Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha valaki pszicho filmeket néz?

Figyelt kérdés

Engem kifejezetten zavar ha a párom ilyen véres/perverz filmeket néz. Tudom hogy az ilyen filmeket főként pasiknak csinálják, de csajok benneteket nem zavar hogy ez érdekli a párotokat? Kihathat ez a magánéletre vagy nekem kéne engedni ebből?


Es mondok peldat is: Holtodiglan. Tudom hogy nagy sikere van, de baratnom konyvtarban dolgozik es o is mondta nezi mindig ki az aki kivisz ilyen szennyet. De ez csak egy pelda...nem az zavar hogy en is latom, hanem hogy ot erdekli az ilyen.



2015. márc. 5. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok csaj,de mit számít,hogy egy szórakoztatásra készült,tucat sz*ar filmet néznek,e vagy sem? messze van ez a durvától..
2015. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha majd Torture Galaxy filmeket kezd el nézni, kezdhetsz aggódni igazán.
2015. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:-)
2015. márc. 6. 00:28
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyebkent pont ez az...hogy miert kell ilyen sz*rokat nezni, nem ertem mire jo ez. En jobban szeretem a pozitiv dolgokat es nem ezt az elfajult vilagot ahol mar minden a kabitoszerrol es a sexrol szol...

Egyebkent beszelgettem mar vele errol, de tudom hogy az erdeklodesi koret ugy sem tudom megvaltoztatni. (Irigylem akinek nem nez ilyeneket a pasija)

2015. márc. 6. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi,a valóság keményebb ha te tudnád...
2015. márc. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 catyst válasza:
Attól függ, ki hogy nézi...elhiszi, vagy csak betudja "egy film"-nek.
2015. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Holtodiglan mióta csak a szexről szól?
2016. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát ezt nagyon benézted kérdező. :D

Miért kell féltékenynek lenni egy filmre... A Holtodiglan pedig egy zseniális film, felesleges nézni, hogy "ki visz ki ilyen szennyet". :D

Szerintem cseréld le a pasid, ha megvan még egyáltalán, úgy legalább nyugta lesz a tévképzeteidtől.

2019. szept. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!