Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irnátok nekem paranormális...

Csiki521 kérdése:

Irnátok nekem paranormális jelenségeket/dolgokat?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet ha veletek történt ha hallottátok mindegy. Elkezdet érdekelni xD

Ha van Kecskeméti azzal találkoznék és beszélgethetnénk róla



2014. szept. 14. 15:33
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nálunk emlékeim szerint annyi volt hogy a falról ami fel volt függesztve tányér úgy eset le hogy nem függőlegesen mint kellene neki hanem a faltól kb 80cmre ért le.

nem tudott megpattanni semmin,függőlegesen kellet volna le esnie.

valamelyik rokonom pár nappal előtte halt meg azt tudom.


haveréknál ettől voltak komolyabbak is meg több mostanság.

nagyapja halt meg neki.


én annyira nem hiszek ezekben a túlvilági dolgokban de magyarázatot nem nagyon tudok rá az tény.

2014. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bloodias válasza:
Anyámmal telefonon beszélgettünk (én vonalason ő mobilon)épp a kedves elhunyt dédimamárol beszéltünk amikor a vonalas telefon hirtelen elkezdet egy Mozart számot játszani a dédi kedvencét. Aztán a zene és a beszélgetés is megszakadt.A házunkban több furcsa dolog is szokodt történni:a tv ben nézett Filmek gyakran maguktól másik nyelvre váltanak majd percekkel később vissza magyarra. Pedig ugyan az a film más lakásban pl haveromnál nézve sose vált nyelvet. Néha ok nélkül fázni kezdek mikor eddig majd kivert a víz, s a kutyám izgatottan körbeszaladgálta a semmit és vidáman ugatott, mint aki játszani akar.A szobám eggyik falán néha tűz árnyéka lobog és a fal melegé válik.És egyszer mikor úgy hajnali 2 fele kinéztem az emeleti fürdő ablakán ( mezőre nyílló ablak) láttam egy hatalmas fekete gőzmozdonyt ami fél perc múlva el is tünt ( ott nem jár vonat és sinek sincsenek ). Ezek ellenére én nem Félek mert tudom hogy csak a szeretteim üzzennek a túlvilágról. Egyépként nem vagyok kecskeméti de szívesen beszélgetek Facebookon ha a bloodias vagy a lunar Eclipse néven rámkeresel!😉
2014. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!