Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fénykéet illetően személyibe...

Fénykéet illetően személyibe milyen jogaim vannak? Nem vihetek képet valóban?

Figyelt kérdés

olyan túlexponáltatt akarnak sinálni, hogy szabályosan szürke a bőrszinem rajta, mint egy hullának, ráadásul fehér a háttér, és a fejet is úgy kell tartani ami nekem előnytelen(nem lehet oldalasan nézni egy picikét sem..)


törvényileg valóban nem vihetek képet?

vagy kérhetek más háttért?vagy hogy ne exponáljon úgy a gépük?vagy bármi?


2015. márc. 12. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
De legalább csücsöríthetsz?
2015. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de vicces vagy
2015. márc. 12. 08:02
 3/8 evimeri válasza:
Nem vagy te egy kicsit öntelt? Nem mindegy milyen kép van a személyidben? Ki a fene fogja szerinted azt nézegetni?
2015. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok öntelt, nem rossz a kép, amit csinálnak, hanem egyenesen kegyetlen.


mint egy félholt aki most szabadult a pszichiátriáról.

nem fogadom el!

és pl a párom is látni fogja..

2015. márc. 12. 10:24
 5/8 A kérdező kommentje:
és tényleg elutasíthatják ha fekete fehér kell?
2015. márc. 12. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Postold már ki ide, ha elkészült :D
2015. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát agyonsminkeltem magam

gondolom meg van sokaknak rólam a véleménye,mert így voltam két bankban is ügyeket intézni(gondoltam a személyi fotóval egy füst alatt elintézek még pár dolgot)valamint voltam így talpig sminkben fitnesselni is..

de olyan szinten, hogy dupla réteg alapozó, rá púder, hogy tuti legyen szinem, szemöldök borotválva(pedig elítélem!)és kihúzva, arra megint púder, tök olyan mint egy tetovált, alul felül fekete szemhéjtus, szélén jól kihúzva, fehér szemhéj a szemzug felőli részén, haj enyhén tupírozva 2oldalt, emelt szempillák, persze spirálozva és élénk tekintet(mindettől függetlenül látszódnak a pattanások...)



nagyon belinkelném az ilyen volt, ilyen lett képet, de az első verziójukból amin hulla vagyok, persze abból nem kaptam, az új meg még csak A4-es lapon van fekete fehérben. de már emberi, ezért megérte leégetnem magam mindenhol, kb estélyis sminkben ami reflektorfénybe való.



próbálok hasonló googléseket keresni

2015. márc. 12. 16:47
 8/8 A kérdező kommentje:

egy nagyon jó példa!


[link]

2015. márc. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!