Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wolf's Rain! Miért halt meg?...

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Wolf's Rain! Miért halt meg? *spoiler*

Figyelt kérdés
*spoiler* Szóval végre rávettem magam ,hogy megnézzem...aztán kb most úgy vagyok ,hogy bár ne tettem volna.Sírtam mint egy 2 éves mikor *spoiler* Toboe meghalt. A kérdés : Miért mindig a legaranyossabb és legszeretnivalóbb karaktert ölik meg? Ez az anime készítőknek miért jó? mármint ez köcsögség az otakukkal (mert szerintem ebből az animéből mindenki Toboe-t szerette meg a legjobban) akkor miért csesznek ki így velünk? Ezen rágódom .... meg persze a kis Toboe halálán :( (kb most gyászolok)

2015. márc. 12. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha, nézd csak tovább :D
2015. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az animében itt a legnagyobb kérdés, miért haltak meg mindannyian? Elvileg a farkas méltóságteljes állat, s falkában járt.Kibának már nem volt többé falkája, s nem voltak barátai se.A történet elején kissé megszállott-nak tűnhet, rögeszmésen keresi a megváltó Paradicsomot.Csak aztán kezdett kissé emberivé vállni, miután lettek barátai, a közepe felé kissé kezdtem megkedvelni.A halálával valamit szimbolizálni akartak, noha nem értem mit.A vége elég kaotikus számomra, de vannak bizonyos részletek amelyek, mélyebb érzéseket keltettek bennem.Az, hogy miért ő hal meg legelőször számomra homály, de tény, hogy kifejezi a bajtársai iránti tiszteletet.A Blue-nak tett ígéret miatt áldozta életét, miben megígérte, megvédi Blue apját, még akkor is ha tudta, meddig vadászott az az ember a társaira, s ha tudta volna, akár meg is ölhette volna öket.Toboe egy érzelmekkel teli karakter volt, és életét adta a bajtársaiért.Ezt tartom benne tiszteletreméltónak.Később is kiderül egyfajta összetartás, mikor Hoge ottmarad Blue mellett, mikor a lány már halldoklik, nem mintha Hige jobb állapotban lett volna.Tsume is ragaszkodó volt, ő leginkább Toboe-hoz volt köthető, bár ritkán mutatta ki érzéseit, bár az utolsó csatában kitett magáért.Szépnek tartom az animét, és sokat elárul az író véleményéről, már ha csak azt nézem is, ki nyerte a csatát.
2015. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírási hibákért, visszaolvasva, nekem is szembetűnő...xD
2015. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: Valószeg nem láttad a sorozatot a legvégéig.

26 rész van + 4 OVA, összesen 30 rész.


Nézd végig, utána rájössz, hogy a kérdésed értelmetlen.

2015. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!