Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet már minecraf...

Tényleg nem lehet már minecraft szerót készíteni?

Figyelt kérdés
A haverommal csináltunk egy hamachis szerót.Az lenne a tervünk hogy híreszteljük és hogy emberek játszanak rajta.A bukkitos szeró úgytudom már nem müködik.Az egyetlen esély az hogy veszünk egy szerót? vagy van ingyenes szeró is?A másik kérdés (bocs hogy ennyit kérdezek) az lenne hogy a hamachis csoportot vagy mi azt lehet nagyobítani ingyenesen?

#Minecraft #Microsoft #hurka #Hamachi #Bukkit #József #miencraft szeró #hamachi csoport
2015. márc. 21. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az hogy 1.8.3 as szerót pls
2015. márc. 21. 13:22
 2/6 tunderkeist v. Panna válasza:

Szerintem nem lehet a Hamachis csoportot bővíteni és ingyenes szeró meg SAJNOS nincs, pedig én is szívesen csinálnék ingyen!!! Bár lenne...

Az én kérdésemre nem tudnál véletlenül válaszolni???

Kulcsszavak: Internet Explorer

TrustedInstaller

Fontos lenne! Előre is köszi!!!

2015. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Dehogynem lehet. Még mindig van bukkit. AZ emberek sohasem tudják, de A BÉRELT SZERVER UGYAN AZ MINT A HÁZI SZERVER, CSAK NEM A TE GÉPEDRŐL MEGY! Esetleg annyi, hogy ott előre megvan egy alap szerver. Amúgy, ha publikus szervert akartok, akkor nem a legjobb megoldás a házi szerver, mert ha kikapcsolod a géped, akkor a szerver is leáll. Ha publikus, akkor legyen bérelt.

Az 1.8-as szerver készítésről van fent videó a YouTube-on. De angolul keress rá.

2015. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A jobb hostingoknál meg van oldva, hogy a bérelt szervered webadmin oldalán csak ki kelljen választani a szerver motort. De amúgy technikailag ugyan az.
2015. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgyértem ugyan az mint a házi szerver.
2015. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat a géppel nem lenne gond vagyis nem én lennék a host hanem más de nem lennengond vele
2015. márc. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!