Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félős vagyok! 19 éves...

Nagyon félős vagyok! 19 éves vagyok és mindentől félek, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
félek a sötétben, nem merek kimenni még az udvarba sem egyedül, sem egyedül maradni a házba sötétedéskor,félek a villámlástól, dörgéstől, félek majdnem az összes állattól és félek, h idő előtt meghalok.Tudom, hogy ez nem normális, de mit tehetnék ellene?
2008. aug. 26. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el pszichologushoz, biztosan van valami oka ennek.
2008. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz, mert előbb utóbb teljesen befordulsz. Nem szégyen segítséget kérni,még időben. Ők meg nem nevetnek ki ,valszeg naponta találkoznak ilyennel.
2008. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van barátod? Szerezz egyet, ő majd megvéd. :)
2008. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:) van barátom és mikor velealszom, akkor nem is félek, de mivel nincs mindig velem...

köszönöm a válaszokat

2008. aug. 26. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én 16 vagyok de a sötétben félek meg énis a haláltól.. ez sem túúl jó
2008. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elmész pszihológushoz, és szerencséd van, sikerül kifogni valami jót. Én is jártam, egy állítólag nagyon híreshez, de sz**ra se volt jó:S:( Magamban kellett ezt elrendeznem!
2008. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
történt valami rossz régen amikor gyerek voltál? ha igen akkor már érthető.de amugy csak bekéne ismerned hogy nincs mitől félj. én régen féltem a magasban de megelégeltem és felmásztam a viztorony etejére.utánna már semmi bajom nem volt.
2008. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, h kiskoromba örtént volna valami. egyszerűen csak félek, h bánt valaki vagy egy állat, ezért félek tőlük is leginkább, mert kiszámíthatatlanok és bánthatnak. a haláltól meg... azzal nem tudok mit kezdeni, általában este kezdődik a félelmem, beképzelem, h furán ver a szivem, stb.
2008. aug. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!