Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a szomszédo...

Mit tudok csinálni a szomszédommal, ha sorozatban nyírja ki a macskáimat?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy nagyon kedves szomszédom, aki sorozatban legalább a 10. macskámat teszi el láb alól, csak azért, mert utálja a macskákat. Kertes házban élünk, szóval megesik, hogy a macska néha átmászkál, de mivel ott is kutya van, nem volt ott soha 1 percnél tovább. De nem tudok a macskára pórázt kötni szóval megesik ez olykor. Volt olyan macskám akiből konkrétan egy golyót kellett kioperálni. Szóval teljesen betelt a pohár. Ma át is mentem és megkérdeztem tényleg udvariasan, hogy nem e látta véletlenül a macskámat, de azt válaszolta, amire vártam. Ő nem tud semmit meg nem látta, bár először azt se tudta miről beszélek, milyen érdekes.

Ha nem is ő öli meg akkor megkéri a fiát. ( Csak mondom, hogy a nő van vagy 65)

Nem akarom kihívni a rendőrséget, mert igazából: 1. nem tudnak semmit sem kezdeni vele 2 körberöhögnek.

Mit tudnék vele csinálni??? Az egyetlen gondom, az, hogy nincsen rá nyomós bizonyítékom, de tudom, hogy ő volt az, mert hallottam, mikor arról beszélgettek egy éve, mikor a másik macskámat lelőtték, de nem sikerült, majd valami oknál fogva az is eltűnt, hogy "ez nem jött össze, az a büdös dög mindent kibír"...

Kérlek segítsetek!!!



2015. márc. 27. 19:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!