Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég nagy gondjaim vannak,...

Elég nagy gondjaim vannak, ezért arra jutottam hogy ki kell mennem külföldre táncolni. Mennék is de bennem van a félsz Meg egyedül kicsit gázos is. Melyik a legmegbízhatóbb ügynökség? Kérlek adjatok tanácsot mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Hany eves vagy? Es mikorra tervezned a kijovetelt? Es hova?
2015. ápr. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 vagyok.. nem tudok még semmi konkrétat hogy hova, igazából mindegy és minél hamarabb. csak hát azt se tudom hogy induljak neki
2015. ápr. 1. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak arra szeretnélek figyelmeztetni, hogy nagyon vigyázz az állítólagos "ügynökségekkel", mert 99%-ban "táncosnőt" keresnek, de a munka egészen másról szól, ha érted, mit akarok mondani...

Ha komoly táncosnői képzettséged van, és megfelelsz a követelményeknek (magasság, súly, diploma stb.), csakis neves (mondjuk párizsi) cégeket keress.

A Crazy Horse, a Lido, a Moulin Rouge vagy a Folies Bergère mindig keres újabb táncosokat, de ha franciául nem is tudsz, valami minimális angoltudás ezekhez is kell.

Sok sikert!

2015. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani. Hát igen elég sok ilyen van sajnos, hiába állítgatják, hogy 100%-ig sexmentes. De sajnos nincs se diplomám se más egyéb ami elegendő lenne hogy Párizsban táncoljak. De Köszönöm a választ :)
2015. ápr. 1. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!