Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülye kérdés, de...

Lehet hogy hülye kérdés, de érdekel. Szerintetek létezik/lézetnek olyan ember/emberek akik nem szereti/szeretik az SZJG könyvet?

Figyelt kérdés
Csak azért mert egy csomó kommentet olvasgattam a könyvvel kapcsolatban, és nem láttam egyetlenegy utálót se. Mondjuk én szeretem azt a könyvet, csak kérdezem.

2015. ápr. 1. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Jelen. Ide azért nem írok gyakran olyant, hogy nem tetszik vagy nem érdekel valami, mert mindig nulláig lepontoznak mások. Nem mondom, hogy soha rosszabb ifjúsági könyvet nem olvastam még, de nem is jó.
2015. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

> Csak azért mert egy csomó kommentet olvasgattam a könyvvel kapcsolatban, és nem láttam egyetlenegy utálót se


Gondolom olyan oldalakat látogattál, ahol kimondottan ez volt a téma. Aki nem szereti, vagy nem ismeri, az nem látogat ilyen oldalakat, ha véletlenül téved egy ilyen oldalra, továbblapoz, vagy nem érzi annyira szükségét, hogy kommentáljon.


Meg úgy egy könyv az a kategória, mikor kezedbe veszed a könyvet, elolvasod a fülszöveget, és ha az nem fog meg, akkor nem veszed meg, nem olvasod el. Ergo mást fogsz olvasni, arról fogsz véleményt írni. Az adott könyvet meg mivel nem olvastad, nem tudod véleményezni.


Én elolvastam a könyv bemutatóját, ez alapján nem szánnék rá időt, hogy elolvassam. Már csak életkorom miatt azt kell mondanom, hogy nem én vagyok a célközönsége. De mivel nem olvastam, nem tudom milyen. Hogy technikailag jó-e, azt nem tudom, nem ismerem a pontos cselekményt, de ezek másodlagosak ahhoz képest, hogy mi a könyv üzenete, a fülszöveg meg erre enged következtetni. Viszont mivel nem olvastam, nagy valószínűséggel nem tetszene, így nem keresnék olyan oldalt, ahol a rajongók beszélgetnek a könyvről, vagy ha ilyen oldalra kerülnék, nem írnék róla véleményt, hiszen nem olvastam a könyvet.


Egy másik aspektus: Egy film esetén például sokkal jobban az arcodba tolják a filmeket. Ha akarod, ha nem találkozol velük. Egy zenénél, klippnél ugyanez a helyzet. Ilyenkor jobban megjelennek az ellenvélemények is. A könyvnél azért nincs ekkora marketing. Egy-egy elszór GYK-s kérdésen kívül máshonnan nem is tudok a könyvről egyáltalában.


Szóval igen, van olyan ember, akinek nem tetszik, vagy nem ismeri, nem is tud róla, de ha a kezébe venné, akkor nem tetszene neki. Csak a téma jellegénél fogva ezek a vélemények nem fogalmazódnak meg.

2015. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
39%
Már hogyne létezne ? Gondolod hogy pl. egy olyan ember aki jó könyveket olvas a kezébe venné?
2015. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg van, én Szent JOhanna gimi fan vagyok, de aki nagyon izé, komolyan lepontozom :)
2015. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mirjam7887 válasza:
Biztos van olyan ember bár én nem értem, hogy nem lehet szeretni a SZJG-t én IMÁDOM!!4! <3
2016. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!