Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez lehet hogy korrekt ötlet?

Ez lehet hogy korrekt ötlet?

Figyelt kérdés
ha csak ERÔS kézfogás történik, és közben elmondom az illetônek hogy írja be a videómat youtube-on? karmegragadás helyett csak erôs kézfogás?
2015. ápr. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne korrekt? Vagy nem értem.
2015. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bírkózás is már testi sértés, de ha helyette csak kézfogás közben szorítok?
2015. ápr. 2. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Egy erős kézfogás még nem dominancia, azzal pedig nagyon kiröhögteted magad, ha azzal "fenyegetsz" meg valakit, hogy nézze meg a neten a videódat, bármilyen indokkal.


Egy normális kézfogás eleve határozott, de nem túlzóan szorító, mert az sem fog téged pozitívan beállítani.


Hülyébbnél hülyébb ötleteid vannak, ha olyan ember karját ragadod meg aki nem veszi jó néven, még szájba is vág reflexből (és önvédelemre fogja) és nem fogsz sokra menni ilyen-olyan fogásokkal, mert láthatóan nem vagy magadban elég biztos hogy bármit is tegyél mások ellen. Felszólalni sem mersz magadért, helyette Facebookon üzengetnél meg youtube-videókat ajánlgatsz, nehogy személyes kontaktba kerülj bárkivel.

2015. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem az a célom hogy lefogjam hanem hogy meglepődjön hogy erősebb vagyok nála, és jobb kézzel a jobb kezét fognám meg tőle oldalt állva, hogy a bal válla kevésbé érjen el, a videó csak azért kell hogy felismerjenek, és ha remélhetőleg tudnák rólam hogy erős vagyok, nem mernének levállalni, vagy kiröhögni ?
2015. ápr. 2. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted az élet ilyen kiszámítható, hogy minden körülmény így adott lesz, és te majd azt teszed amit így előre leírtál.

Biztos hogy nem. Nagyon megkérdőjelezhető hogy te 20 évesnek adod ki magad az oldalon, mert az értelmi szinted alig üti a 14-et.


Nem csak azért mert összefüggéstelen, buta dolgokat beszélsz, nem csak azért mert olyan gondolatmeneteid vannak amik nem egyeztethetőek a valósággal, nem csak azért mert nem tudod felfogni mások tanácsait; hanem azért is mert szerinted az erőszak megoldás a problémákra, és te egy netes videóval akarsz hatást gyakorolni másokra amiben a levegőben hadonászol és rúgkapálsz, és ezt fenyegetőként kellene felfognia másoknak.


A szomorú valóság ezzel annyi, hogy még az interneten is hülyét csinálsz magadból, és még többen fognak emiatt piszkálni, ahelyett hogy túllépnél olyan gyerekes sérelmeken, hogy "csúfoltak" az iskolában, és nem azon akarnál görcsösen elégtételt venni.


Kivéve, ha tényleg csak egy szerencsétlen gyerek vagy, aki itt próbálja játszania felnőttet, meg a nagyfiút.

2015. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már látták a videómat néhányan, de nem vesznek komolyan, úgyanúgy kötekednek mert vékonynak látszom és azt hiszik lenyomhat némelyik. és csak azért akarom a videó mellé a kézerőmet bizonyítani, így nem mernének belémkötni? ha a videó híresztelése mellé remélem hogy elmondják hogy erősen lefogtam az illető karját így tartanának tőlem? amúgy volt már olyan hogy nálam erősebbel kezdtem ki véletlenül, de aztán elfutottam, nem vertem nagy dobra mert úgy se látta senki mert csak a hírnevem számít. azt hittem ha látják videón hogy miket tudok akkor nem fognak bántani sehogy. rájöttem régen verekedni kell, de azt meg direkt nem fogok hogy ne vigyenek el, így csak ezért akarok kéz szorítást, csak az a célom hogy ha jönnek szembe ne nézzenek le engem gúnyolva, vagy ne röhögjenek, vagy ne fintorogjanak, vagy ne csúnyázzanak le, mert sajnos nagyon inritál :(
2015. ápr. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!