Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki kettlebellezik? Milyen...

LittleUnicorn17 kérdése:

Ki kettlebellezik? Milyen tapasztalatitok vannak?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el kettlebellezni és kíváncsi vagyok, nektek miben segített. Van esetleg valaki, aki fogyott? Aki alapból sovány, milyen idő alatt lett izmosabb? :))

2015. ápr. 4. 23:33
 1/3 anonim válasza:

én csak gondolkoztam rajta, hogy kipróbálom. de az izületeimnek szerintem jobb, ha maradok a kondinál, szerintem kikészülnének hamar.

24L

2015. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kettlebelledző válasza:

Kedves kérdező, ez teljesen egyén függő. Mindenki más ütemben fejlődik tőle. Nagy mértékben függ az életmódodtól, mit eszel, mennyit. Milyen gyakran jársz edzeni, milyen keményen edzel.


Kedves előttem válaszoló, szerintem a kettlebell edzés tényleg nem Neked való, de nem az ízületeid miatt.

2015. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hét után már éreztem, hogy erősödöm, kb 2 hónap után sokan mondták, hogy eltűnt a hasam. Most így 4 hónap után azt mondom, hogy azért már látszik is, hogy kezdek izmosodni. Súlyt egyébként nem vesztettem, ugyanúgy 95 kiló vagyok, mint amikor elkezdtem, csak a háj helyett izom ugrott fel, bár azért még van a hasamon felesleg. De nem is fogyni akartam elsősorban, hanem izmosodni, meg fittebb lenni. Ez sikerült, nagyon jól érzem magam, és úgy tűnik ez hosszú távú dolog lesz, a napi kettlebell edzés, egyre komolyabb súlyokkal. Én csak otthon csinálom, könyvek, videók, tanácsok alapján. A simple&sinister programot csinálom 24 kilós súllyal, és úgy érzem maradok is a programnál még néhány évig. Nekem nagyon bevált, mintha direkt nekem találták volna ki ezt a kettlebell dolgot.
2015. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!