Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányok voltak a házamban....

Cigányok voltak a házamban. Lehet később visszajönnek?

Figyelt kérdés

Az alap történet hogy vaterán adtam fel egy hirdetést, ahol jelentkeztek is az adott dologért, hogy eljönnének megnézni.

Telefonom egyeztettünk, megadtam a lakcímet, eljöttek, aztán 3 cigány lépett be.

2 felnőtt és egy gyerek.

Na megmutattam nekik azt amit el szeretnék adni, nézegették...

Végül azt mondták nem kell, így elmentek.

Közbe körülnéztek, de úgy, hogy már feltűnően...

Mondták is, hogy szép a lakás.

Most aggódom, hogy mi lesz, nehogy eljöjjenek és kirabolják, vagy bármi egyéb.

Éjszaka, vagy valami...

Riasztó van mikor elmegyek bekapcsolom mindig.


2015. ápr. 5. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy visszamennek, próbálj rajtuk ütni, értékeket elpakolni, aztán mehetnek a börtönbe.
2015. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Számíts rá. Hasonlóan járt egy ismerősöm. Szóval ajánlom hogy minden értékes dologról (tv, hűtő, laptop) számláit, garanciáit tedd el, szüleidhez vagy bárhova ahol megvan. Fényképezd le a szobákat stb. Köss lakásbiztosítást! A riasztó sz.rt sem ér egymagában!

Máskor tanulj ebből, nem szabad idegeneket beengedni a lakásba, még az udvarra sem!

2015. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem igaz. Nyugtassatok már meg. :(

Ez annyira rossz így, hogy az ember így most aggódik, hogy számítani kell rá hogy eljönnek.

A nő magyar volt, felnőtt, normális, el lehetett beszélgetni vele, nevettünk. Volt 1 gyerek, ő sötétebb bőrű, normálisabb, és egy férfi, aki szintén cigány volt.

Viszonylag barátságosak voltak, csak nagyon nézték a lakást...


Fúú!

Elvileg messziről jöttek

2015. ápr. 5. 21:50
 4/7 A kérdező kommentje:

Mennyi az esély rá, hogy eljönnek?

Ha itthon vagyunk, éjszaka, akkor is lehetséges?

A saját kárából tanul az ember.

2015. ápr. 5. 21:53
 5/7 anonim válasza:
Nagyon nagy rá az esély, ez egy ilyen bűnbanda hallottam róla, meg általuk "sérült" ügyfelekről. Az a legjobb, amit tehettek, hogy értékeket elpakolni, és valamilyen úton módon megoldani, hogy MINDIG legyen jelen valaki a lakásba. Rokon, szomszéd stb. Ha nagyon meg akarod védeni a házat, hidd el találtok rá embert (aki ott lesz mindig).
2015. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"A nő magyar volt" Vagy csak félig cigány. De mindegy is milyen. Lehetett volna több eszed hogy nem engedsz be idegeneket. Írtam mit tegyél. Leltározd az értékes cuccaid. Ékszereket meg hord magadnál ha van meg pénzt. Vagy szüleidhez vidd. Amúgy az ilyenek nem egyből mennek vissza rá 4-5 napra, hanem hetek hónapok telnek el. Szóval számíts rá. Bár remélem nem kell...
2015. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt, hozzám a Zalkomári cigány putriból (neten fent van) jött 5 kedves vevő

3 kint Maradt a kocsiba (figyelőnek) a másik 2 pedig bejött, direkt az előszobába tettem a dolgot, hogy ne kelljen a szobába beengedni őket(a telefonban egyértelmű volt hogy nem Finn vendégmunkások jönnek Megnézni az árut)

Egész végig nyomta a dumát hogy nincsen másod még tezsvírem, meg Ez meg az nem eladó(amit meglátott a házban)

Ja és pofátlanúl nekált alkudozni, meg hogy eszt meg eszt adjam neki oda és akkor adérte 12-t holott az adott termékért 15-t kértem,és a telefonban mondta hogy kell neki annyiért,


Az a Lényeg hogy felb@.s.z.t.ák agyamat, azért a sajátházamban fényesnappal ne akarjanak kirabolni,

És kidobtam őket mint macskát szarni,

Persze ment a vonyítás, hogy jáááj testvírem, háát dikkmá mit csiná,meg ehhez hasonló cigány mondatok,

Akkor megfogadtam hogy cigánnyal nem üzletelünk,


Nagyon vigyázNi kell velük, mert pofátlanok, és szemtelenek,

Ki tudja,lehet hogy egyszer hozzám is vissza jönnek mert azért picit körbe forgolódtak,


És hogy vissza mennek-e hozzád ?

Lehet igen lehet nem.

Általában ha valakihez betÖrnek, azt előtte leinformálják,kit ismer, kit nem ,kivel van jóban,kivel nem.

Idős,beteg,stb


Vagy figyelik, figyeltetik a kiccsalád rokonaival, besúgóival.


Ja és egy óráig szellőztettem, mert olyan szaglenyomatot hagytak.

2015. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!