Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nektek? Akinek tetszik...

Tetszik nektek? Akinek tetszik, és az is akinek nem, írjon már véleményt róla! Plusz azt is hogy fiúk vagy lányok vagytok és hány évesek!

Figyelt kérdés

Ilyen Converse-t szeretnék, de kicsit bizonytalan vagyok. Szerintetek csajos vagy ciki vagy milyen ? Hordanátok?

16/L


2010. febr. 18. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaaaaaj, lehagytam a linket:


[link]

2010. febr. 18. 22:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohadt jÓ! Mit nem adnék egy ilyenért
2010. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik:S de én kissé elfogult vagyok, mert eddig egész életemben 2convers cipőt láttam, amire aztmondtam, h egész jó..:D:DSzval nem biztos h az én véleményem a legjobb:D


17L

2010. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy gyöngyszem! Gyönyörű!


15/f

2010. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem rengeteg converse tornacipőm van.de nálam a fehér tabu

nem tetszik.De a lényeg ne másra hallgass ha neked tetszik vedd meg! engem se érdekelt soha h másnak tetszik vagy nem:)

2010. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rohadt szar!!!
2010. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!