Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, éreztetek már úgy, hgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, éreztetek már úgy, hgy szerettek egy nőt, folyton hiányzik, nagyon vonzódtok hozzá, de nem vagytok belé szerelmesek? Vagy ez már szerelem? (nők is írhatnak véleményt)

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted, hiányzik. Kitalálom amikor vele vagy felhőtlen boldogságot érzel? Szerintem szerelmes vagy.
2009. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te mit gondolsz mi az a szerelem? Csak azért kérdem, mert nekem és a barátomnak egy darabig más fogalomkört jelentett kicsit.

Szerintem az az ember szerelmes, akinek mindig az adott személy körül forognak a gondolatai, szinte megdobban a szíve ahogy meglátja,majdhogynem izgul a találkozások gondolatától is, és tökéletesnek látja a másikat.


Szerintem Te szerelmes vagy, maximum a mély szeretet nem alakult még ki, mert az idő kérdése.

2009. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem is ezek az érzéseim, mint neked, csak az a ura, hogy mindenki megőrül, ha szerelmes lesz, de n azért még tudok reálisan gondolkodni
2009. aug. 9. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Mért őrülnél meg?

Mondjuk a szerelem tipikusan olyan dolog, hogy biztosan tudnod kéne, ha az vagy, akkor is ha korábban azt sem tudtad hogy az meg mi fán terem, szóval aki általában megkérdezi, hogy ez akkor már szerelem-e, az szinte biztosan nem az.

2009. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!