Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fizettem többet? (Alliex...

Miért fizettem többet? (Alliexpress)

Figyelt kérdés
A tegnapi nem rendeltem először Aliexpressen, Mastercardal. A rendelés értéke 36.60 USD volt, úgy számoltam, hogy 10.000 Ft-ot fog a számlámról levonni. Az egyenlegem ennek ellenére körülbelül 30.000 Ft-al csökkent. Miért van ez? Ha visszavonom a rendelést, akkor visszakapom az összeget? Előre is köszönöm a segítséget. :)

2015. ápr. 8. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A rendelés árában a postaköltség is benne van? Mert sok esetben az az, ami sokba kerül.


Nézd meg az egyenlegedet, akkor látni fogod, hogy mire vontak le pénzt.

2015. ápr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden termék Free shippingeS. Úgyhogy végképp nem értem. Ebayen nem volt ilyen jellegű gondom :S.
2015. ápr. 8. 07:36
 3/7 anonim ***** válasza:

alin sok esetben a termék csak nagyobb kiszerelésben kapható, de a darabár van megadva


nem lehet hogy rendeltél egy nagyobb mennyiséget belőle?

2015. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor kaptam a banktól a visszaigazoló SMS-t, ott is 36.60 volt. Az egyenlegem mégis 30E-rek csökkent. Értem én, hogy fizetni kell a Forintra váltásért, nade háromszoros árat... :/
2015. ápr. 8. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a 30.000,- Ft az a zárolás összege, a pénzt még nem vették le.

Majd, ha leveszik az aznapi árfolyamon a tényleges árat, a többire a zárolást feloldják. Nekem volt már így, bár az szállodai foglalás volt.


Egyébként ugye tudod, hogy vámot és ÁFÁ-t is kell majd rá fizetned még?

2015. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem csak zárolás, majd ma kiderül. Nem hiszem, hogy adó és vámköteles lenne, mert ez össz összeg, de ezen belül két három eladótól vettem.:)
2015. ápr. 8. 08:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak zároláa volt, ment a zöld kéz mindenkinek :).
2015. ápr. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!