Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnét tudnék szerezni 1-2...

Honnét tudnék szerezni 1-2 deci vért? Csak komoly válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
Szeretnék valahonnét szerezni pár deci vért. Csak kíváncsi vagyok, milyen érzés meginni. (Nem vagyok twilight fan). Jó a sajátom is, de nem merem meg vágni magam. Vöröskereszttől nem tudok szerezni. Jó az állati is, de félek a fertőzéstől.

2015. ápr. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A vörösbort változtasd vérré.
2015. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benned is vér csörgedezik, ebből mi következik? Ha van otthon infláció és tű máris meg van oldva.
2015. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy nem merem.

Inkább ezt egy profira bíznám.

2015. ápr. 8. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor vérzik az orrod dőlj hátra és ne próbáld meg elállítani, akkor lefolyik a torkodon és érzed az ízét stb, de sajnos arra nem tudok hogy honnan tudnál szerezni. :( Esetleg véradásnál nincs arra lehetőség hogy a saját véredből kérj 1 decit? Lehet, hogy hülyeség.
2015. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vidéki rokonok/ismerősök disznóvágás, mivel külön van gyűjtve a vér a véres hurka miatt. sőt valahol sütnek is ki. mondjuk nagyon hamar megalvad, még meleg de már "kocsonyásodik" (volt szerencsém egyszer tálat tartani a kucu torka alá). tehát nem tudom hogy amit szeretnél hogy vért igyál az alvadásgátló nélkül kivitelezhető-e. hacsak nem cuppansz oda a disznó torkára :D. nagyobb vidéki lagziknál van csirkevágás, ott is összegyűjtik a vért és megsütik. egyébként a sült vérnek májhoz hasonlító íze van.

A fent felsorolt esetekben a fertőzés valószínűsége kicsi (nem hinném hogy mérgeznék a rokonságot)

2015. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!