Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet belöle? Hát egy...

Mi lehet belöle? Hát egy olyan bajom van hogy egy lányal voltam együt és csaináltam neki egy gereket (véletlen ) és mostderült ki hogy az anya nem engete el és el szököt és neg kérdezte hogy hol volt és nem válaszolt rá A TÖBI LENT

Figyelt kérdés
és az anya ki hivta a rendörséget azok a gyámhatoságot (mert ő nevelt ) csináltatot terheségi tesztet és azt mutata hogy IGEN hogy van gyerek de nem akar beszélni és szijátriára viték utána meg mehet be a nevelö intézetbe . és ha ott meg szüli a gyereket akor mi van mert én 14-éves leazek mingyárt nem . mi lehet belöle ? de én nem akarok apa leni mert nem veszik el a gyereket 40-év alat

2015. ápr. 8. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szex helyett jobb lett volna nyelvtant tanulni, az biztos!
2015. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!