Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szeressem magam?...

Hogyan szeressem magam? Hogyan fogadjam el magam? Hogy találjam meg azt a bizonyos benső békét, harmóniát?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 14:14
1 2
 11/14 anonim válasza:

TE nem, nem találod a lelki békéd,te nem azt keresed hogy hogyan fogadd el magad, te egyszerűen nem mered el fogadni magad... nem mersz szembenézni saját magaddal.. a saját véleményeddel.. pedig nincs sok veszítenivalód.. ugyanis aki nem fogagya el a véleményed, aki nemfogad el téged.. az nem is szeretett soha.. azzal nem is kell foglalkoznod.. és aki megváltoztatni akar azaz ő hibája, hogy nem tud úgy szeretni amien vagy.


Én is voltam olyan mint te.

2011. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
27%
Tudom, hogy régi ez a poszt, de remélem még észreveszitek válaszomat #7 és #8-as. Isten nem bujkál. Ő mindenhol ott van. Bárhová nézel azt látod amit Isten rakott eléd. Isten veled van. Tudsz vele beszélgetni. Veled van: Volt már lelki furdalásod? Rosszat teszel és van egy érzés benned, egy hang, ami az ellenkezőjére késztet: Ez Isten hangja. Próbál lebeszélni. Lehet, hogy nem látod, de válaszol. Persze nem úgy, hogy a fejedben hallod... (Ha hallanád skizofrén lennél.) Tettekkel. Történnek veled kisebb-nagyobb jó dolgok, illetve rossz dolgok. Ezek mind Isten válaszai. Istenben megtalálhatod a lelki békédet, mert tudod, hogy számíthatsz rá, tudod, hogy Ő mindig ott van veled és meghallgat. Ha ebben a világban ezt nem veszed észre, akkor a következőben biztosan. Köszi.
2015. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

Látom hogy már elég régi a kérdés de azért hátha vaalki ide téved és épp az én válaszom menti meg.


Egy évvel ezelött én is ezeket a kérdéseket kutattam veszettül.

De nem találtam meg a választ. Akkor még nem. Ma már rájöttem hogy az ember nem akkor találja meg a bizonyos benső békét, harmóniát ha kutatja.

Igenis el kell fogadnod magad.


Mert egy értékes, szép ember vagy de ugyanakkor törékeny is. Ha nem is keresed, de rá fogsz lelni azokra az emberekre akik ezeket meglátják benned, és védeni fognak és te jelented nekik a világ legdrágább kincsét.

El sem tudom mondani milyen érzés az, akinek úgy kellessz ahogy vagy. A hibáiddal eggyüt basszus!

Nem kell erölködnöd vagy felvágnod mert már az hogy vagy az egyedi és értékes.

Ne akard magad sosem máshoz viszonyítani.


Mi emberek vagyunk a földön a leg relatívabb lények.

Mégis mi jogon zárod magad börtönbe? És mért nem engeded ki magad a jó ég áldjon meg miközben a kezedben van a kulcs.

Mindenki! Hallod? Mindenki megkapja az életben ami jár neki!


Mégegyszer: Egy veszett sok értékkel ellátott emberke vagy. És ha megvonod magadat a világtól....

megáll annak forgása.

2016. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nézd meg a Harcosok klubját, minden kérdésedre választ ad!
2016. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!