Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Üssek vissza?

Mit csináljak? Üssek vissza?

Figyelt kérdés
Na szóval az történt,hogy az egyik legjobb haveromnak bejött a barátnőm.A \most már volt\barátnőm bátyja a haverom haverja,és a "haverom" megkérte,hogy intézze el,hogy ne akarjak járni a barátnőmmel akit egyébként nagyon szerettem.Először a gyerek csak megfenyegetett,de mivel küzdő-sportolok nem reagáltam semmit csak kinevettem és otthagytam,mivel a gyerek konkrétan azt mondta vagy szakítok a húgával vagy "megöl". Aztán kezdett bedurvulni,lelökött a lépcsőn,rámlökte az ajtót,kigáncsolt.Ezeknek az eredménye lett 2 törött kéz,1 törött orr,és egy törött csukló.De még ezek után sem szakítottam vele.Miután látták,hogy ez nem vállt be csináltak kamu facebookokat és beállítottak egy olyan beszélgetést mintha engem azért vert volna meg valaki mert a barátnőjével csaltam a barátnőmet.Ezek után mivel látta a barátnőm,hogy tényleg komolyan meg vagyok verve azt hitte igaz és kidobott.Aztán tegnap este becsengettem hozzájuk,lejött,felmentünk beszélgetni és lefeküdtünk,de a tesója reggel benyitott és földszintről kilökött a kertbe az ablakon.Azóta a suliban minden nap odajön "beszélgetni" ez abból áll,hogy 2 gyerek lefog ő pedig megver.Igazából nem ütök vissza mivel egyszer visszaütöttem és a gyerek szólt az egyesületben,hogy én "verekedést kezdeményezek". Mit tegyek szerintetek?Tönkretett a gyerek ez biztos,és nagyon tanácstalan vagyok.Innen nem fogok felállni,de tényleg egy percre sem hagynak.Sem gyáva nem vagyok,de túl erős sem,ha összeverném a gyereket azzal csak elintéznék magamnak még pár hónapot.A srác 12.be jár most,szóval ballag,de az még 2 hónap és én nagyon félek.

2015. ápr. 15. 20:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Jól tetted... meg is ölhetted volna akkor se mentél volna börtönbe.
2015. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mi haszna lett volna?Magammal m***tam volna ki,ha megteszem.Persze,érted felmerül meg minden de szerintem pont ez a sport lényege,hogy megtanít kontrollálni a dühödet.Viszont nem akarok gyilkos lenni egy ilyen ember miatt akit valamilyen szinten még sajnálok is azért amiért ilyen.Nem lehetett könnyű élete.De kiálltam magamért és ez számít.
2015. ápr. 17. 21:05
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a haverod száját is elkenhetnéd amiért rád uszította ezeket a farokrágókat.
2015. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad. Verd meg, hogy megtanulja, hogy Veled nem b¤szakodhat. Én nem hagytam volna, hogy eltörje a kezemet, meg az orromat. Iskola után szépen lerendezed őket. Ha nem megy egyedül, akkor többen mentek. És értesd meg vele, hogy meg ne próbáljon köpni, mert csúnya vége lesz. Szard le az egyesületet. Mi értelme van az egésznek, ha állandóan agyba-főbe vernek? Így edzeni se tudsz. Vágj vissza, ésszel és frappáns módon, hogy örökre megtanulja a leckét.
2015. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy helyreraktad. Jól tetted. Ha megint próbálkozik tudod mi a dolgod. :)
2015. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ezentúl pedig ne járj egyedül. Könnyen lehet, hogy még mindig nem álltak le. Ha például gyorsan akar békülni a gyerek meg elhív valahova, akkor ne dőlj be neki. Mindig nézz a hátad mögé, ne maradj egyedül, nehogy összeverjenek többen vagy megszurkáljanak. Lehet, hogy nem lenne hülyeség egy paprika spray vagy vipera. És thai-box mellett iratkozz be késharcra. 2 év után már nagyjából használható. A jövőre is gondolni kell. És ezentúl a haverjaiddal menj haza, ne egyedül.
2015. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ja nem álltak le megvártak a suli előtt amikor pont fáradt voltam ráadásul vagy kilencen összevertek,de a gyerek combjába belerúgtam egy jó nagyot,múlt héten jöttem ki a kórházból de szóltam vagy 15-16 haverom és úgy összevertük a gyereket,hogy egy életre nem felejti el soha!A haveromat pedig lerendeztem mégpedig úgy,hogy visszaszereztem a volt barátnőmet!Aztán jött a gyerek sajnálkozni,hogy "fúú ember te nagyon kemény vagy,"meg "téged nem lehet megtörni sajnálom".De mindegy mindenki megkapta amit érdemelt,csak elferdült az orrom a k**a életbe :( de a kezem lassan helyrejön,a lábam sem fáj már és a hegek is begyógyulnak!Amúgy pedig ez egy pesti iskola nem valami vidéki suli.
2015. máj. 6. 15:17
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha azok amiket írtál igaz akkor te megtörhetetlen vagy, eszméletlen a kitartásod. Egyébként csoda, hogy nem lett belőle rendőrségi ügy.
2015. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mind igaz!De szerintem pont erre tanít meg a sport,hogy soha ne add fel,és nekem az egész életem a sportról szól/szólt.Nem lett belőle mert nem akartam,amikor kérdezték mi van velem azt mondtam rossz a cipőm és elbotlok a lépcsőn mindig.
2015. máj. 8. 17:14
 20/25 anonim ***** válasza:
Kemény vagy! Így tovább! Gratula! Egy igazi hős! Jól tetted, hogy nem adtad fel!
2015. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!