Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Üssek vissza?

Mit csináljak? Üssek vissza?

Figyelt kérdés
Na szóval az történt,hogy az egyik legjobb haveromnak bejött a barátnőm.A \most már volt\barátnőm bátyja a haverom haverja,és a "haverom" megkérte,hogy intézze el,hogy ne akarjak járni a barátnőmmel akit egyébként nagyon szerettem.Először a gyerek csak megfenyegetett,de mivel küzdő-sportolok nem reagáltam semmit csak kinevettem és otthagytam,mivel a gyerek konkrétan azt mondta vagy szakítok a húgával vagy "megöl". Aztán kezdett bedurvulni,lelökött a lépcsőn,rámlökte az ajtót,kigáncsolt.Ezeknek az eredménye lett 2 törött kéz,1 törött orr,és egy törött csukló.De még ezek után sem szakítottam vele.Miután látták,hogy ez nem vállt be csináltak kamu facebookokat és beállítottak egy olyan beszélgetést mintha engem azért vert volna meg valaki mert a barátnőjével csaltam a barátnőmet.Ezek után mivel látta a barátnőm,hogy tényleg komolyan meg vagyok verve azt hitte igaz és kidobott.Aztán tegnap este becsengettem hozzájuk,lejött,felmentünk beszélgetni és lefeküdtünk,de a tesója reggel benyitott és földszintről kilökött a kertbe az ablakon.Azóta a suliban minden nap odajön "beszélgetni" ez abból áll,hogy 2 gyerek lefog ő pedig megver.Igazából nem ütök vissza mivel egyszer visszaütöttem és a gyerek szólt az egyesületben,hogy én "verekedést kezdeményezek". Mit tegyek szerintetek?Tönkretett a gyerek ez biztos,és nagyon tanácstalan vagyok.Innen nem fogok felállni,de tényleg egy percre sem hagynak.Sem gyáva nem vagyok,de túl erős sem,ha összeverném a gyereket azzal csak elintéznék magamnak még pár hónapot.A srác 12.be jár most,szóval ballag,de az még 2 hónap és én nagyon félek.

2015. ápr. 15. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Én is küzdősportolok, elég nagy presztízsem van benne. És én nagy ívből leszarnám más véleményét, egy az egybe kihívnám azt a gyereket és szétütném. Az első pontos rugásod a térdére és összeeshet. Lényeg hogy ízületekre támadj. Ha valaki ilyen szemét ne kíméld, "öld meg" te! Neked szurkolok te vagy a jobb! Ezek csak undorító férgek gondolj arra!!!
2015. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az a gáz haver,hogy többen jönnek.Mert ez a gyerek ilyen kondis kigyúrt szóval csak divatizma van én meg thai-boxolok,őt még csak-csak elborítanám valahogy,de mivel hárman-négyen jönnek esélyem sincs.
2015. ápr. 15. 21:13
 3/25 anonim válasza:

Haverok, szülők, valaki csak tud segíteni nem? Csak van olyan Thai-boxos barátod aki be tudna egy kicsit segíteni. :)

Amikor eltörték a kezed, csuklód stb. szüleid nem kérdezték, hogy mi van?

Mindenesetre a legjobbakat kívánom, és ne kíméld őket!:D

(Mellesleg mennyi idős vagy?)

2015. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De kérdezték,nem akartam őket terhelni azt mondtam leestem a lépcsőn és utána elmentem az orvoshoz.A tanár is kiakarta hívni a mentőt de nem engedtem mert akkor tuti megtudták volna anyáék.17.5 éves vagy.Vannak ilyen haverjaim de ugye támadásra nem használhatjuk,mert ha komoly kárt okozunk 3-4xes büntetést kapunk érte,mivel képzettek vagyunk.
2015. ápr. 15. 22:10
 5/25 anonim ***** válasza:
Hány éve jársz ? ha 3-4 éve, vagy több, azért 2 embert össze tudnál rakni. bár a Thai Box utcára, több ember ellen nem a legjobb :(
2015. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj az edzővel, csak inkább neked hisz, mint egy suhancnak :)
2015. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na ma újdonság,késsel fenyegettek.Ezt már nem hagytam és a volt barátnőm bátyját levittem a földre és állcsúcson térdeltem,viszont ettől meg kifeküdt és most mindketten fegyelmit kapunk.
2015. ápr. 16. 20:37
 8/25 anonim ***** válasza:
Most vigyázz mert valószínűleg bosszút akarnak állni, bár lehet hogy megijedtek.
2015. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Késsel fenyeget?


Örüljön hogy nem törted be a fejét.


Ezért börtönbe kerülhet ha értesíted a hatóságokat.

2015. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ja bosszút is álltak.Két k1-es haverom eljött a sulihoz mert rájöttek mi van pedig nem akartam mondani.Még jó,hogy eljöttek mert heten vártak a suli előtt.Dehogy szólok a hatóságoknak nem vagyok spicli.De most szerintem leálltak,mert haverjaim lefoglalták a többieket amíg én alaposan helyben hagytam az exem bátyját.
2015. ápr. 17. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!