Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Üssek vissza?

Mit csináljak? Üssek vissza?

Figyelt kérdés
Na szóval az történt,hogy az egyik legjobb haveromnak bejött a barátnőm.A \most már volt\barátnőm bátyja a haverom haverja,és a "haverom" megkérte,hogy intézze el,hogy ne akarjak járni a barátnőmmel akit egyébként nagyon szerettem.Először a gyerek csak megfenyegetett,de mivel küzdő-sportolok nem reagáltam semmit csak kinevettem és otthagytam,mivel a gyerek konkrétan azt mondta vagy szakítok a húgával vagy "megöl". Aztán kezdett bedurvulni,lelökött a lépcsőn,rámlökte az ajtót,kigáncsolt.Ezeknek az eredménye lett 2 törött kéz,1 törött orr,és egy törött csukló.De még ezek után sem szakítottam vele.Miután látták,hogy ez nem vállt be csináltak kamu facebookokat és beállítottak egy olyan beszélgetést mintha engem azért vert volna meg valaki mert a barátnőjével csaltam a barátnőmet.Ezek után mivel látta a barátnőm,hogy tényleg komolyan meg vagyok verve azt hitte igaz és kidobott.Aztán tegnap este becsengettem hozzájuk,lejött,felmentünk beszélgetni és lefeküdtünk,de a tesója reggel benyitott és földszintről kilökött a kertbe az ablakon.Azóta a suliban minden nap odajön "beszélgetni" ez abból áll,hogy 2 gyerek lefog ő pedig megver.Igazából nem ütök vissza mivel egyszer visszaütöttem és a gyerek szólt az egyesületben,hogy én "verekedést kezdeményezek". Mit tegyek szerintetek?Tönkretett a gyerek ez biztos,és nagyon tanácstalan vagyok.Innen nem fogok felállni,de tényleg egy percre sem hagynak.Sem gyáva nem vagyok,de túl erős sem,ha összeverném a gyereket azzal csak elintéznék magamnak még pár hónapot.A srác 12.be jár most,szóval ballag,de az még 2 hónap és én nagyon félek.

2015. ápr. 15. 20:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nézd majd a Bosszú Börtöne című filmet. Sylvester Stallone játssza a főszerepet, ő is hasonlókon ment keresztül, de a végén ő is nyert. Még egyszer gratulálok amiért ilyen vas akaratod, nagy szíved és kemény kitartásod van! :)
2015. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én hős,meg semmi szerintem ez normális.Ezt tanultam,így neveltek ennyi.Sok rákos volt a családomban és láttam őket 23(!!)kgosan küzdeni,napokért,és aztán meghalni,de úgy,hogy nem adták fel,és ez a lényege.Ezért is van,hogy mindig ha van ilyen nem futok el hanem kiállok elé aztán lesz ami lesz.Amúgy a filmet láttam elég jó,de ajánlom a figyelmedbe a "Remény rabjait".Az is hasonló börtönös,vagy a Rendíthetetlen című filmet.Az is ezekről szól.
2015. máj. 9. 21:58
 23/25 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! További sikereket kívánok neked! :)
2015. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még is hogy a fenébe lökött ki az ablakon ? Barátnőd nem avatkozott közbe ? Mért hagytad magad ? Kicsit nehéz elhinni, hogy a gyereket igazából eltudnád verni, de azért hagyod hogy kilökjön az ablakon, amibe bele is halhatnál . .
2015. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Azért az "ablak" az nem egy 15 emeletes felhőkarcolóban volt hanem a barátnőm szobájának(földszint)a nyitott ablaka,a kert felé.Egy bokorba estem,hidd el nem hagynám magam csak meglepődtem és nem volt időm reagálni,ennyi.
2015. máj. 10. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!