Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még olyan ember, rajtam...

Van még olyan ember, rajtam kívül, aki ha beszélget valakivel, és az nem a legközelebbi rokon/barát, akkor szinte teljesen leáll a gondolkodás?

Figyelt kérdés
Én konkrétan egy szót nem tudok kinyögni, szinte teljesen üressé válok. Ez nagyon zavaró, de mit csinálhatnék vele?
2012. szept. 17. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nálam is nagyon gyakran előfordul,már ha egyáltalán beszélgetek valakivel.Mert az is nagyon ritka dolog,és inkább le is teszek róla.Nem tudom mit csinálhatnál,talán menj el pszichológushoz,és próbálj laza lenni!
2012. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, idegenek előtt nem merek megmukkanni ezért csúfoltak is :/ de szerintem ezzel nem lehet semmit se csinálni, bizonyára majd kinövőd és nagyobb korodra bátrabb leszel.
2012. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A kudarcot általában a kudarctól való félelem hozza létre.

Túlspilázod a dolgot. Sok srác azért nem tud lányokkal beszélgetni vagy fordítva, mert izgul mit mondjon. Rendkívül egyszerű. Keresd meg mi érdekli a másikat és a felől érdeklődj, dicsérd meg valamilyét tök mindegy mi az. Egy jó beszélgetés sosem rólad szól hanem a másikról. Olyan dolgokat kell mondani ami érdekli, és beszéltetni kell magáról, a dolgairól a kedvenceiről, ettől jól érzi magát. Ez tök egyszerű, minden embernél működik. Mittudomén lányoknál sportol-e mert szép a feneke, van-e kutyája, mert te szeretnél egyet és kíváncsi vagy a véleményére. meg ilyen baromságok:) A filmes szarok nem jönnek be az életben. Hétköznapi embereket hétköznapi dolgok érdekelnek, de mindennél jobban érdekli őket saját maguk. Tök jó az ingje, hol vette, meg ilyenek. Minden ember egoista kicsit ezt kell használni. Egy joker mondat a: kíváncsi vagyok mi a véleményed. vagy érdekelne a véleményed erről arról. ez azért működik, mert ez is róla szól. az ő véleményéről. nem pedig arról, hogy te mit akarsz.Mi a véleményed és akkor jöhet politika, sport, bármi. Ő beszél beszél te bólogatsz, helyeselsz ő meg örül. Ennyi. Meg mindig csak jó dolgokat pozitívakat mondj. Érdemes olvasnod a témában mert nagyon érdekesek a kommunikációs technikák.

2015. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
..ja és egy fontos dolog: ez ember olyan buta lény, hogy mindig az utolsó benyomását jegyzi meg. Ezért mindig az utolsó gesztus, mondat a legfontosabb. Úgy válj el tőle, hogy jól érezze magát. Pl örülök, hogy találkoztunk, vagy tök jó volt beszélgetni veled kicsit(még ha csak ő beszélt is) ilyenek. Ha pozitív gondolattal váltok el, arra fog emlékezni. Ha negatív, akkor arra. Úgyhogy a végére ne a tök szar idő van megyek meg ilyenek legyenek.
2015. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!