Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hogy az ember hozz...

Dkov06 kérdése:

Van olyan hogy az ember hozz rossz döntést az életében föleg 20évesen?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert elmultam 20éves és Angliánba élek és homvágyam van mástrészt meg szerelmes vagyok és magyar barátnöt szeretnék de itt van a gond mindenkI beleszol az életem be és meg akarják szabbni mit csináljak stb nem tudok így dönteni mit kéne tenem mert szétrobanok meg depreszios leszek belefáradtam kikészūlök attol hogy mindenki jot akar nem hagynak dönteni és nem segitenek nem biromtovább bocsánat a helyes irásmiat ez nem megy

#felnött.
2015. ápr. 18. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, van olyan
2015. ápr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Mi az hogy! Egész életünkben követünk el hibákat. Azért vannak hogy tanuljunk belőlük és megoldjuk őket, szóval ezen kár görcsölni. Neked kell eldönteni, mi a fontos, ebbe nem szólhat bele senki. Lehet, hogy ez furcsán hangzik, de én azon a véleményen vagyok, hogy senkit sem szabad megóvni a hibáitól... Hacsak nem valami egetrengető baromságot készül csinálni, de te még nem az a kategória vagy. Lehet, hogy látják rajtad a döntésképtelenséget, szóval szerintem első lépésben nyugodjál meg, döntsd el, hogy TE mit szeretnél, aztán meghallgathatod mások véleményét is, de az elsődleges mindig az legyen, hogy Te mit szeretnél, mert TE éled a saját életedet és nem mások. Persze ettől függetlenül érdemes meghallgatni, ha valaki jó tanácsot akar adni. Én is adok egyet: 20 éves vagy, könyörgöm, még ott van a seggeden a tojáshéj, szóval ha csak egy csaj miatt akarsz hazajönni, nem biztos, hogy érdemes.
2015. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak arrol homvágyam is van amiböl hányinger szokot lenni meg az is hogy hiányzik a magyar dolgok meg a magyar lányt szeretnék mert a kūlföldiekel nem megy nekem na meg az is hogy nincs tapasztalatom szex terén 20 évesen meg a barátok is meg házat szeretnènk venni meg dolgozni.
2015. ápr. 19. 01:10
 4/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Értem. Hát szerintem ha végképp semmi nem köt a kintléthez akkor tényleg haza kell jönni. Mondjuk érdemes lenne kibírni 1-2 évet, egyrészt jól fog mutatni az önéletrajzodban a külföldi munka, másrészt félre is tudsz tenni valamennyit. Ami idehaza elég cinkes... Pláne ha esetleg tanulni is szeretnél mellette... A lényeg hogy ne kapkodj el semmit.
2015. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen a munka csak a baj az hogy a szemem meg a hallásom nem jó és ezért nem találok melót már 16 éves korom óta de valamennyit tudtam gyűjteni ami azt jelenti hogy 3 éve és négy hónapja nem találok munkát a csirke gyárba se vettek fel pedig nem mondhatnak ilyet az angolok 3 dolog amiért nem találok munkát.

1, égéségügyi, 2 tapasztelet hiány, 3 külföldi vagyok 4, nincs munka :( pedig mentem volna dolgozni. :( kapok segély valamennyit amiből teszek el sulikat itt végeztem el de semmihez nem érdek tanulási problémák is vannak sajnos. :) pedig 22-23 évesen házat szeretnék otthon venni.

2015. ápr. 20. 23:00
 6/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Hűha... Hát igen, ez így tényleg elég meredek, azt hittem dolgozol, így tényleg nem csoda, hogy el vagy kenődve. De a jó hírem az, hogy így is lehet munkát találni, két példát is tudok mondani: ismerek egy vak lányt, ő például masszőr. De a másikon ki fogsz akadni: egy barátom felesége süketnéma és majdnem teljesen vak. És dolgozik! Otthoni bedolgozói munka ugyan, keféket köt, de van munkája. Szóval szerintem nézz utána a lehetőségeidnek, ha találnál valami munkát az sokat segítene rajtad.
2015. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár ilyen egyszerū lenne de az a baj kézūgyeségem sincs kötögetés ez szofos melo mert probáltam egyszū melot vagy tapsztalat nincs problémák miat vagy kūlföldi vagyok mindent meg mozgatam ucai kukás az olyan itt mész a városba és csipeszerūségel szeded a szemetet a zsákba nincs felvétel csak úgy kapnék melot ha valakinek az ismeröse be ajál mert így megy sajnos az angoloknál.
2015. ápr. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!