Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nagyon nehéz időszakon...

Egy nagyon nehéz időszakon hogyan legyek túl?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy ezzel a sráccal nem szabad belemenni, el is utasítottam, de három hét alatt csak megpuhított. Életem legszebb hónapjait töltöttem vele. Nagyon szeretem, nagyon hiányzik. A rendes kapcsolatból távkapcsolat lett. Mindent megtettem érte, hogy utána menjek, de kiderült, hogy nem akarja (két hónapja ezen dolgoztam, hihetetlen dolgokat megtettem és ez most derült ki, pedig kérdeztem tőle mielőtt elment, hogy mi legyen, folytassuk-e, utána se így viselkedett!)

Egy hormongyógyszer hatására nagyon komoly hangulatingadozásaim vannak. A srác jó ideig csak hitegetett, de múltkor kiderült, hogy mik a szándékai. Nem is tudom felhívjam-e még (mert már úgyis vége van).

Most kellett választanom, hogy sok éves magány után lemondjak-e a barátaimról és kimenjek külföldre jó pénzért dolgozni vagy sok-sok hónap nélkülözés után maradjak itthon.

Nagyon belefáradtam az egészbe.

Sokat sírok, de nem eleget (a sírás segít, de nagyon nehéz is szembe nézni ezekkel a dolgokkal). Hogy lehetne feldolgozni, hogy nagyon jó dolgokat így is, úgy is elveszítek? Hogyan dolgozzam fel?



2015. ápr. 19. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!