Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokat cuccoztam kőrubelul 1...

Sokat cuccoztam kőrubelul 1 hete és most majdnem hogy depressziós vagyok, hogyan lehet ezt minél hamarabb kilőni?

Figyelt kérdés
Sok boldogság hormon pl vagy hogyan?

2015. ápr. 19. 21:52
 1/7 anonim válasza:

mi az hogy cuccozni?:D

Sportolj, az segít levezetni a feszültséget

2015. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisbaratom, neked elvonasi tuneteid vannak. Errol szol a fuggoseg.


Keress szakerto segitseget, mert csak ugy 'kiloni' ezt nem tudod egyedul.

2015. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia, Drogambin dolgoztam. A szerek kiürülését gyorsítja, ha sokat iszol, és mozogsz. 2-3 liter folyadék (ha lehet víz) mindenképp legyen meg, és kicsit mozogj valamit, futás, kondi, bármi. És, ne cuccozz ezután. Nagyon gyorsan függő leszel! A szintetikus cuccoktól különösen!!! És a depresszió nagyon tipikus tünet, mindenki "üresség" belő érzést kezd megélni egy idő után, és már csak ezért is folytatja a cuccozást. Ha most ezt olvasva úgy érzed, de hát el se tudod képzelni, hogy ne tolj újra, akkor már baj van... szóval most ivás-evés-mozgás, és gyorsabban jobban leszel!
2015. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cli_hlt ***** válasza:

Az elvonási tüneteket nem az okozza, hogy még van benned szer, hanem az, hogy nincs. :)


A cucctól függ, hogy mi fog történni. Ha "csak" depressziós vagy, akkor gyanítom, hogy kannabisz, vagy "herbál" (tehát szintetikus kannabinoid) volt a cucc, esetleg MDMA, vagy valami amfetamin.


A sima kannabisz megvonás is lehet kellemetlen, ha érzékeny vagy rá, illetve ha elég sokáig elég sokat toltál, a többi meg még inkább.


- Figyelj arra, hogy aludj LEGALÁBB 8 órát minden este.

- Egyél rendesen. Húst, zöldséget, gyümölcsöt, legyen meg a fehérje-zsír-szénhidrát szentháromság a megfelelő arányban. Szerotonin és dopamin neurotranszmitterek (amik MDMA/amfetamin esetén most hiányozhatnak) a fehérjékben található bizonyos aminosavakból képződnek, ezért fontos, hogy ezekből elég legyen.

- Gondolj arra, hogy idővel ez egyre jobb lesz, 1-2 hét és legyűröd.


Kitartást!


Ha kannabisz / kannabinoidról van szó, akkor keresd fel ezt az oldalt: [link]

2015. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mrc1 válasza:
Ezt a baromságot. A kannabinolidtól nem leszel függő, se nem nyit kaput a keményebb drogokhoz, mint ahogy ezt sokan állîtják. Biztos vagyok benne, hogy nem rendes zöldet fogyasztottál, szintetikus anyagra tippelek vagy amfetaminra. kösd le a figyelmed, mozogj sokat, tevékenykedj a kertben vagy legyél sokat társaságban, akik elvonják a figyelmedet a szertől
2015. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából füvet szívtam általában simát szívtam, de mivel divatba jött hogy még ezt is felütik lehet amiatt érzem magamat depressziósnak.
2015. ápr. 21. 07:10
 7/7 cli_hlt ***** válasza:

Nem kell ahhoz felütöttnek lennie.


Egy bankban dolgozó ismerősöm mondott egy nagyon nagy bölcsességet :)


"Ha kávét iszol, az olyan, mint amikor hitelt veszel fel"


És igen. :) Bármilyen receptort csiklandozol meg mesterségesen, az agyad vissza fog szabályozni. Hogy mekkora a "kilengés" az sokmindentől függ.


Én voltam koffeinfüggő is. Fizikailag. Hasogató fejfájás, farkaséhség, depresszió / nyugtalanság s a többi. Pedig a kávé nem "kemény drog" ugye, aztán mégis.


Mint minden kellemes dolog, a kannabisz is addiktív valamennyire. Van, aki erre hajlamosabb, van, aki nem.


A cigarettára, alkoholra, heroinra meg nem szoktam rá. Nem, mert ezek nem az "én cuccaim". Nem illenek az életmódomhoz, a személyiségemhez, nem "adnak" semmit. A kávé igen. Meg az amfetamin is. Korán kelek, későn fekszem, sokat dolgozom. Nekem nincs időm részegen támasztani a pultot, vagy bárgyú ópiát-vigyorral nézni ki a fejemből.


Óriási érzéketlenség bárkit lehülyézni, ha egy problémával fordul hozzád. Mintha egy klinikai depresziósnak azt mondanád, hogy "ne legyen szomorú". Anyád.


Kérdező, igen, a fűszívásnak is van másnapja, meg elvonása. Persze nem olyan, mint 2 hónap crack tivornya után, :P de van. Valószínűleg téged ez az átlagosnál jobban megvisel.


Javaslom, hogy óvatos legyél a kannabisszal ezután, erre az 1-2 hétre meg sok kitartást kívánok neked.

2015. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!