Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi okozza a...

Szerintetek mi okozza a legtöbb tüzijátékos balesetet?

Figyelt kérdés

Szerintem:

1, figyelmetlenség

2, pia+pyro...legrosszabb párosítás mert:

A haver jó házipálinkájából jópár kör (már űrhajót is tud vezetni)>>"Na ne mondjátok má' hogy nem tok egy rohadt petárdát hasznáni b"szátok meg">>baleset

Nekem ez a véleményem.

Szerintetek mi a fő okuk?



2015. ápr. 20. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tartják be a biztonsági előírásokat.
2015. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 PyroMágus ***** válasza:
100%
Alig van baleset Mo-n nem volt jó pár éve halálos baleset:) egyébbként meg beszéltem emberekkel akik szándékosan dobják mások alá a petkót, szval....
2015. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A sok köcsög!


Tavaly szilveszterkor egy részeg barom oda dobta a petárdád ahol a barátnőmmel ültünk,utána csak röhögött...amíg pofán nem lőttem gp-vel...akkor már én is röhögtem.

2015. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 jól tetted xD

Pyromágus itt nem a halálos, hanem eleve a kis balesetekről is szó van. Azt nem lehet mondani, hogy nincs semmi veszélye, tudom hogy van, mert velem is történt már 1-2 olyan dolog, hogy nagyon közel voltam, egy egy ujjam elvesztéséhet, de ennek ellenére használom, nem aggódok miatta. Viszont betartom az előításokat(többé kevésbé) hogy ne történjen semmi baj, ha egy mód van rá.

2015. ápr. 20. 20:00
 5/10 A kérdező kommentje:
És sajna igaz...engem is talált már el "elkószált" petárda, mert olyan nevetséges valakit nyakondobni egy pirattal....én meg nyakondobtam egy miatyánkkal....de leszivesebben fejbevertem volna.
2015. ápr. 20. 20:04
 6/10 anonim válasza:
100%
Részegség ha nem lenne ennyi részeg marha akkor a tüzijáték biztonságos lenne..........
2015. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PyroMágus ***** válasza:
75%
ez igy nem pontos. maga a tűzijáték nem lenne biztonságos max jol használnák
2015. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 igaz!

PyroMágus, a tüzijáték most is biztonságos, csak nem tudják használni. Ha jobban átgondolod vezetni sem nagyon kellene részegen, mert annak is nagy a kockázata. A tüzijátékkal is így van. Ha rendesen használod, akkor kicsi a kockázat, mert ha hibásan is működik, neked méterekre kell tőle állnod. Ha valaki nem így tesz, csak magát okolhatja.

2015. máj. 29. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Emberi hiba 90-95%-ban
2015. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyrészt emberi hiba
2023. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!