Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy az ellenté...

Mennyire igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Leginkább külsőleg érdekel. Vajon mindenkinek az olyan hajszín, szemszín, bőrszín jön be, ami neki nincs? Eddig egy emberről se hallottam, akinek úgymond a "saját színei" jöttek volna be a másik nemen. Ti hogy vagytok ezzel? Leírnátok a szem és hajszíneteke, és utána hogy milyen színek jönnek be nektek az ellenkező nemen? Tudom sok mindentől függ, a belsőtől meg az arc szerkezettől stb.. de azért mindenkinek van egy ideálja. Ja és a nemeteket is írjátok le légyszi.

2015. ápr. 21. 16:25
 1/1 2xSü ***** válasza:
100%

> Mennyire igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást?


Kb. annyira, mint az ellentéte. Ahogy sok közmondás, ez is olyan, hogy akkor mondják, mikor éppen igaz. Pl. lassan járj, tovább érsz vs. amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. A bölcsesség abból áll, hogy az ember tudja, mikor melyikre kell hallgatnia.


Külső jegyek nem különösebben érdekelnek, legalábbis ilyen szinten nem. De amúgy barna szemű vagyok, és leginkább a barna szemet kedvelem. De ezek annyira huszadrangú kérdések egy párkapcsolatban, de még a szépség fogalmában is, hogy tudatosan soha nem merül fel bennem az, hogy „ennek a lánynak ilyen vagy olyan szeme van, így jobban/kevésbé tetszik”.


38/F

2015. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!