Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hosszútávon a hasonló hasonlót...

Hosszútávon a hasonló hasonlót vonz vs ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasonló emberek hosszútávon jobban kijönnek. Egy lazább kapcsolatban izgalmas lehet a sok különbség, de gondolj bele, de már együtt él két ember, vagy házastársak, akkor a túl sok különbség akár szakításhoz, váláshoz is vezethet, főleg ha fontos kérdésekben van eltérés. Ha pedig az érdeklődési körük is teljesen különbözik, akkor nem tudnak elég időt együtt tölteni, szóval akkor meg az öli meg a kapcsolatot.
2014. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi esetünkben például van nagyon sok dolog, amiben hasonlóak vagyunk, viszont van jó pár amiben teljesen az ellenkezője vagyunk egymásnak. Már másfél éve vagyunk együtt nagyon boldogan. :)

Szóval szerintem is-is, ilyen keverék. :)

2014. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Hosszabb távon a hasonlóságokban jobban hiszek.
2014. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszútávon a hasonló-hasonló páros sokkal jobban kijöhet egymással. Az, hogy rövidtávon vonzalom alakulhat ki ellentétek között is, de én hosszútávú kapcsolatot csak egy hozzám hasonló emberrel tudnék elképzelni.
2014. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!