Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem az élet? Miért nincs senkim? Normális válaszokat légyszíves.

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek haverjaim nem járok sehova nincs már barátnőm(a legszebb 9 hónap volt az életemben,de sajnos a körülmények elszakítottak tőle:(().ő előtte se volt senkim és mikor vele összejöttem annyira örültem hogy végre van akit érdekel mi van velem aki szeret velem lenni és hiába próbáltam megbeszélni vele hogy én kitartok mellette azt mondta így nem tudja folytatni nem azért mert nem szeret hanem kevés időt tudunk együtt tölteni a suli miatt.azóta megint csak vagyok és csak ő rá tudok gondolni és nem tudom más lányra ránézni mert nekem csak ő kell és nem tudom meddig fogom bírom ezt az egészet.
2010. szept. 10. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
mászkálj el ide-oda
2010. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert még mondatokat sem vagy képes alkotni. Szerintem nem vagy Jókai hogy 8soros mondatokat írj.
2010. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy képes normális választ írni inkább ne írj semmit.
2010. szept. 10. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem az élet ilyen veled.


Te cseszel ki magaddal.


Mégis, hogyan szeretnél ismerettségeket, barátságokat kötni, ha lóf@szt se teszel érte csak otthon gubbasztasz?!


A csaj indoka meg kamu...

2010. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó persze én is teszek róla de egyedül nincs kedvem menni sehova.


kamu... nem csak a suli hanem amikor itthon van akkor is családi problémák miatt nem menne neki mert már túl sok neki.

2010. szept. 10. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
kor?
2010. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
23
2010. szept. 10. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet úgy vagy vele már , hogy kezdessz beletörődni abba , hogy nem is lesz senkid sem , reménykedsz meg minden , de úgy vagy vele , hogy ez csak ilyen álremény.


Ugyanígy vagy ezzel , azon a téren is hogy nem mégy sehova se... lehet hogy még menni is tudnál mert lenne kivel, de nem mégy , mert nincs kedved, vagy nem ismered azokat akikkel mennél, vagy már azt érzed hogy túl öreg vagy hozzájuk.


Látod hogy mostanában a srácok már 15 évesen szexelnek , te 23 vagy és még csak 1 barátnőd volt, az sem most.



Hiába mennél el a többiekkel, valahogy úgy érzed hogy te nem tartozol oda, nem tudsz olyan lazán viselkedni mint ők , úgy érzed hogy neked ez kimaradt , mert sosem voltál ilyen "laza " mint a mai "fiatalok".


De végülis még csak 23 szóval nem vagy öreg , ez is eszedbe jut, de akkor sem az igazi valamiért.



Nem tudom mit tegyél.

2010. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó h nem tudnék ellazulni hanem az állandó visszautasításokból van már elegem.a volt barátnőm előtt is ez volt senkinek nem kellettem meg most is ez van.2 hónapja szakítottunk úgyhogy nem volt olyan régen.
2010. szept. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!