Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki hogy...

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretném tudatni egy fiúval hogy bele vagyok zúgva... Szeretném ha észrevenne... Teljesen oda vagyok érte meg vissza mit tegyek??? Valami tipp ahhoz hogy egy fiúnak megtetszek??

#fiú #szerelem #segítségbajbanvagyok!
2015. ápr. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is hány évesek vagytok? Ismeritek is egymást valamennyire, szoktatok azért dumálgatni/együtt h*lyülni, vagy csak látásból ismered? Mert ezek nagyon lényeges infók lennének...

Ha már azért van köztetek egy "barátibb" viszony, akkor se letámadd, hogy "Szeretlek!", hanem kérdezd meg, hogy van-e kedved elmenni veled valahova, aztán esetleg annyit mondhatsz, hogy úgy érzed, kezdesz többet érezni iránta.

Ha csak látásból ismered, akkor meg aztán végképp ne közöld vele, hogy szereted. :D Akkor kezdj el vele beszélgetni először, közeledj hozzá, és azok után jöhet a "kezdesz kicsit többet érezni" dolog.

Hajrá! ;)

2015. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*van-e KEDVE elmenni valahova
2015. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen. Ezek a tanácsok amiket írtak, hasznosak. Fogadd meg őket!
2015. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# 12

Elég sokat hülyülünk xD

Ismerjük egymást

Majdnemhogy BBF (best boy friend) -számomra, meg neki is én (csak neki én bgf :D )


Kérnék még bővebb válaszokat de az előbbieket is köszönöm!!!

2015. ápr. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!