Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó barátom meghalt...

Egy nagyon jó barátom meghalt januárban, nyugtatókkal túladagolta magát! Azóta teljesen felfordult az életem, mindenki engem hibáztat és fenyegetnek mert előző este én voltam ott vele. Úgy érzem mintha megutáltak volna az emberek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos egy faluban élek és itt nagyon mennek a pletykák.

15 éves volt a srác !!

Én nem adtam neki semmit , én nem szedtem be vele semmit ,

Összeveszett a mamájával és mondtam neki hogy na jól van én megyek haza (3 felnőtt ember tudta hogy gyógyszereket vett be) elköszöntem tőle és hazamentem !!

Másnap jönnek a rendőrök este hogy mi történt vele . Mióta ez történt szinte teljesen megváltozott az életem .


2010. febr. 22. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad.Szerintem keress fel egy pszichológust.Lehet az emberek nem is hibáztatnak téged,csak te érzed ugy mert nem tudod feldolgozni a tragédiát.
2010. febr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia

Előfordult párszor hogy elszívtunk egy füves cigit és ő nagyon felszeretett vágni ezekkel a dolgokkal ,utána az apja fülébe is bejutott . Mivel nem vette rajta észre soha ezért aztán ez annyiban is maradt de hogy most ez történt kamatostul visszakapok mindent .

Rengeteget gondolkoztam a dilidokin de még nem szántam el magam eléggé.

Nem értem hogy miért kell egy 17 éves gyereket fenyegetni meg egyfolytában azt mondani hogy te miattad van (ez lennék én) - és ez 100 % mert beszéltem a családjával.

2010. febr. 22. 04:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég cinkes:S szar lehet igy élni h ezt mondják h te miattad halt meg..de ne foglalkozz vele vis próbáld meg ne venni fel :S sztem mondd meg a szüleinek h egyedül ők tehetnek róla h ez történt és ne téged hibáztassanak amit ők b@asztak el
2010. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Egy picit te is hibás vagy, én ott maradtam volna vele. Mondjuk inkább a felnőttek dolga lett volna ez. A lényeg h ne hibáztasd magad, az ő döntése volt. Az emberekkel meg nem tudsz mit kezdeni, akármit mondhatsz falun, úgyis lesz más aki majd megcáfol vmi kitalált hülyességel. 19/f
2010. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor este még én elmentem wc-re , ő még lopott ki a mamájától gyógyszereket de azt viszont elvettem tőle és visszadtam a mamájának de ő szart rá és visszadobta a haveromnak . Mondtam nekik hogy na jól van én nem akarok beneleni a családi balhéba és én megyek haza. Másnap Délben még felkelt a spanom és szolt hogy szarul van , de úgy látszik hogy ez nem hatott meg senkit. Az apja alkoholista a muterja elköltözött stb... Deh má fél éve gyógyszerezte magát és erről az apján kívül tudott a Nővére a Nővére pasija és a nagymama . nem értem én ezt az egészet hogy miért én vok a hibás ?
2010. febr. 22. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagy hibás. Ez a körülötte levő felnőttek hibája. Mindenképpen fordulj "dilidokihoz", mert ő nemcsak abban segít, hogy feldolgozd a történteket, de valószínűleg a téged hibáztó felnőtteket is leállítja. Mivel fenyegetnek? Mert ha aztmondják, megvernek, vagy egyéb dolgot követnek el ellened, fordulj a rendőrséghez, az ő dolguk elintézni. Hidd el, ennél már kevesebbért is fordultak szakemberekhez. De a legfontosab, ne hibáztasd magad. Ez a barátod döntése volt, és ezt TE nem akadályozhattad volna meg. Vegyél egy nagy levegőt, lépj túl a dolgon, és ha ezt mások is látják, ők is ezt teszik majd, és nem hibáztatnak többé. Ez a te életed, ne hagyd, hogy az emberek rosszindulatúsága tönkretegye.
2010. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!