Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor már tényleg úgy érzem,...

Mikor már tényleg úgy érzem, hogy nagyon nyűg az életem akkor szerintetek jobb tovább kínlódni, vagy jobb elhunyni mégiscsak?

Figyelt kérdés

múltbéli rossz érzéseim negatív érzelmeim emberek iránti rossz tapasztalataim nem túl jól esőek énnekem


a sok kötekedés inzultálás, belém ütés ,megszivattak baszakodás mind-mind nyomasztott egész eddigi életemben és a szüleimen kívűl senki sem állt mellém egyszerűen nem érzem emberekközé valónak magamat már annyira kiábrándultam az életemből az emberekből ,hogy nem vágyok egyetlen egy emberi közösségbe sem. tény ,hogy gyenge vagyok.



#kilátástalanság #remenyvesztettseg.
2015. ápr. 29. 21:17
 1/8 anonim válasza:
Nem gyenge vagy csak hülye. hány éves vagy mégis?
2015. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
idén év végén tölteném be a 26.életévemet.
2015. ápr. 29. 21:35
 3/8 A kérdező kommentje:
a hülyét meg kí-kérem magamnak mikor tanácstalanul segítségért fordulok másokhoz.
2015. ápr. 29. 21:36
 4/8 anonim válasza:
Nem, ne kérd ki magadnak. 26 évesen kellene annyira felnőttként gondolkodnod, hogy ilyen meg sem fordul a fejedbe! Múltbéli rossz érzéseid? Minek foglalkozol vele, az már a múlt! 26 évesen, álljál ki magadért, ne ezen rágódj, hogy megszívattak. Én is kib*szott sokat csalódtam, volt 1000+1 gondom, és van is, de megölni magam? SOHA! Álljál szépen a sarkadra és tegyél azért, hogy jobb legyen! Majdnem 30 évesen nehogy már csalódj a több milliárd emberbe aki a földön van! Könyörgöm gondolkozzál már épp ésszel!!!! Akkor mindenki ölje meg magát mert gondja van?! Képzeld el 16 évesen teherbe estem, és elvesztettem a kisbabámat mert az akkori párom kék-zöld foltosra vert! A szüleim egész életembe éreztették velem, hogy nyüg vagyok, és közölték is, hogy késő volt már elvetetni engem csak azért vagyok a világon. 18 évesen a szerelmem halálátz kellett végignéznem, ugyanis mellette ültem az autóban. Úgy le sokkolt a dolog, hogy nem mentem emberek közé, és iskolába se, ezért kirúgtak, ezzel egyidőben kialakult egy 6 cm-es cysta a a méhemben, aminek köszönhetően kiderült, hogy sosem lehet gyerekem(életem legnagyobb álma). 19 évesen megismerkedtem a vőlegényemmel, 3 éve együtt vagyunk, és szeretnénk gyereket. Ő is, és én is, mindkettőnknek az élete álma. De nem lehet!!! Még kb 15 oldalon át tudnám sorolni a gondokat hidd el ! Így nem lehet gondolkodni! Gondololj arra, hány beteg kisgyerek, vagy felnőtt van ezen a világon aki élni akar, te meg laza könyedséggel eldobnád magadtól? Megmondom én Neked a frankót,te nem akarod megölni magad, csupán figyelemre vágysz, arra, hogy észrevegyenek az emberek, AMI NEM BAJ! DE NEM EZ A MÓDJA! Miért nem barátkozol, ismerkedsz,keresel egy barátnőt?
2015. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem Hölgyem én valóban itt szeretném hagyni az életet minél kevesebb szenvedéssel és kínlódással.


És együttérzek önnel emberileg sajnálom ,hogy önnek sem alakult szebben jobban boldogabban kiegyensúlyozottabban az élete.

2015. ápr. 29. 22:31
 6/8 A kérdező kommentje:

a saját magam érzelmi fizikai agyi mentális gyengesége meg adott hiába lennék fizikailag kondícióban erős ha szívügyileg és lélekben meg gyenge vagyok és agyilag mentálisan is.

ez az említett 3 dolog-nak kellene ,hogy összhangban legyenek egymással.

2015. ápr. 29. 22:40
 7/8 anonim válasza:
Hát én erre nem tudok mit mondani ne haragudj... Minek kérsz tanácsot akkor emberektől????
2015. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szofi11 ***** válasza:

Ez egy nagyon régi bejegyzés, remélem azért elolvasod és már sokkal jobban vagy. Sokszor érezzük azt, hogy csak nyűg és kínlódás az élet, ez azt jelenti, hogy ki kell lépned a megszokásból és valami újba kezdeni, mert ahol vagy, az nem tesz boldoggá. Van egy pár klasszikus tennivaló, amivel elkezdhetsz kikecmeregni a negatív, lefelé húzó spirálból. Írj egy listát, mik azok a dolgok, amiket szívesen csinálsz, ami boldoggá tesz, örömöt érzel közben, amit szívesen csinálnál. Lehet olyan dolog is, amihez tanulni kell, sőt! Pl. ha szereted a fotózást, akkor nézz körül a fotóstanfolyamok között, olvass és kommentelj fotós blogokat, iratkozz be egy kurzusra, ismerkedj a többiekkel.

Nem írtál konkrétumokat, hogy mi történt/történik az életedben, amitől ilyen végletes gondolataid vannak, de a bezárkózás biztosan nem tesz jót. Meglepően jól fogalmazol, ez például egy erősséged.

Ha megtalál ez az üzenet és van kedved, írj privát üzenetet, beszélgessünk.

2016. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!