Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik FNAF (Five...

Szerintetek melyik FNAF (Five Nights At Freddy's) részt a legjobb?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik rész a legjobb ?

Válazsodat indoklod is



2015. máj. 3. 10:10
 1/10 anonim válasza:

Az én kedvencem a FNAF3 mert NEKEM az nem annyira ijesztő

mindig ugyanaz a megtépett figura ugrik be és én nem a beszaratós cuccokért szeretem a játékoz hanem a játékmenetért mert nekem a kamerafigyelgetős-hangalelőzős része tetszik nem a jumpscare

2015. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha választanom kéne, akkor a 2. Abban a legtöbb a parafaktor. mert ott kell a legtöbb dologra figyelni (szemből a bejárat, a 2 szellőző és a marionett doboza). Ebben a részben van a legtöbb lény (easter egg-ekkel kb. 14-en vannak).
2015. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első, szerintem az volt a legeredetibb és hiányoznak az ajtók, úgy volt fer a játék.
2015. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 mert abba benne vannak a toy-ok és rohadt ilyesztő és izgalmas amikor ott áll elötted toy Freddy,toy chica és néz ki a szellőzőből toy Bonnie 😊
2015. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem személy szeritem az összes nagyon jó nem tudok választanian

A Fnaf 1. a legeredetibb

A Fnaf 2-ben van a legtöbb szerplő és a legjobban itt kel odafigyelni

A Fnaf 3 -ban nekem tetszenek a minigame-ek és hogy kétféle vége lehet azon kívül itt van a legjobban kidolgozva a figura Springtrap nagyon részletesen van kidolgozva (Szerintem)

2015. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem fnaf2 mert az easter eggek szerintem itt a legjobbak ^^
2015. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bechryko válasza:

Nekem a 2. rész a kedvencem, mert szerintem annak van a legmegnyugtatóbb hangulata. (Az 1. rész nekem túl nyomasztó, a 3. és 4. pedig félelmetes.) Itt sok "állatka" támad ránk, és nagyon sok taktikázás is van benne. Ezen kívül a 3. résszel ellentétben ide nem lehet letölteni (legalább is nekem nem sikerült) külön Custom Night játékmódot, hanem meg kell csinálni a 6. éjszakáig.


Az 1. részből én nagyon hiányolom azt, hogy sok ellenféltől kelljen félni.


A 3. részben csak springtrap tud megölni. De ő is nagyon gyorsan támad ránk, és csak BB hangeffektjei tartják vissza. Itt sokkal kevesebb lehetőség van egy nyerő stratégia kidolgozására.


A 4. rész... Hihetetlenül keveset kell benne gondolkodni. Ez nekem nem tetszik. Az animatronikok is ha ott állnak az ajtóban, akkor sehogyan sem lehet őket elkergetni, csak a szerencsén múlik. Ha nem az ajtóban állnak, akkor pedig becsukjuk az ajtót, és a következő pillanatban már ott is van, átsprintelte az egész folyosót.

2015. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fnaf 2 mert az izgi ! ( az 5 sokkal jobban izgat )
2016. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Doge Meme válasza:
Sister location
2016. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyiket szeretem ^^


Fnaf 1-mert eredeti és jó volt ajtókat zárogatni

Fnaf 2-sok a karakter és izgalmasabb

Fnaf 3-purple guy,a kedvenc fnaf karakterem van a középpontban (NEM,nem vagyok fan girl) és itt kezd szomorú lenni a történet

Fnaf 4-ez számomra a legijesztőbb,itt a legszomorúbb a történet

Fnaf Sister Location-Már lehet összefüggő teljes történetet fargni,és purple guy családjáról is itt tudunk meg a legtöbbet

Fnaf World-Csak mert cukik a karakterek ^^

2017. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!