Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg hackelték a My talking...

Cerberus98 kérdése:

Meg hackelték a My talking Angela nevű játékot?

Figyelt kérdés
Ugy hallotam hogy a külföldi szervkereskedők meghackelték a játékot, és hogy előlapi kamerán megfigyelnek, meg hogy Angela kérdezketi a gyerekektől hogy hol laknak ? vannak e barátai ,hova jár suliba? stb.. Ez igaz ? azt mondják lehet látni a szemén hogy valaki ott üll és figyel , valaki észlelte már ezt ? Vagy személyes tapasztalatok vnnak e valakinek ?
2015. máj. 4. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én letöröltem az összes Talking-os játékot. Aztán kíváncsiságból letöltöttem a Talking Angelát de semmi komolyat nem kérdezett csak annyit hogy hogy hívnak én persze nem mondtam meg neki de letöröltem már sosem tudni bár szerintem nem igaz. De ameg le volt töltve addig is letakartam a kamerat.
2015. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TURORUDIKA válasza:
Ez igaz tényleg figyel valaki.Netes verzióba van hogy figyelnek.Első két érdése az volthogy mi a nevem hány éves vagyok.Én láttam a szemébe.
2015. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!